Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat ez a gondolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ez a gondolat?

Figyelt kérdés
Páromat kölcsön adom egy csinosabb barátnőmnek mondjuk, én meg nézném. Tudom ez tök beteg én sem tudom miért izgat ez. Pasimnak nem mondtam még. 24/L

2016. febr. 8. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:

kandaulizmus, vagy valami hasonlónak hívják

eddig csak férfiaktól hallottam hasonlót, jó látni, hogy nőknél is van ilyen

bár én beszarnék, ha barátnőm ilyennel állna elő... bízok benne meg minden, de olyan... csapdaszaga van:D gondolod, hogy később nem esne rosszul, hogy miylen lelkesen dugta a barátnődet?

2016. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan mint én, nem hogy nem menne bele, de még dobna is...

Ha valakivel vagyok, máshoz hozzá se akarok érni.

Ha nem olyan mint én, akkor örül neki és bele megy a legális megcsalásba.

2016. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikusan olyan fantázia, amit csak elméletben valósítanál meg ténylegesen. A gondolat izgat, viszont a valóság valószínű már fájna. Nincs ezzel semmi gond, mindenkinek vannak ilyesfajta gondolatai ;) L
2016. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mindigis ilyen barátnőre vágytam!:-) (van bnőm , ő nem hiszem hogy kölcsön adna !:)) (23F)
2016. febr. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Egy cuckquean vagy, ennyi.
2016. febr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert sub vagy.

Teljesen normális, mármint persze "abban a világban" :))

2016. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden normális pasi megdugna egy másik nőt ha a barátnője kérné rá!

Ha megsértődik lesz jobb!

2016. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer ismertem egy dominát, aki mindig azt mondta, hogy ha a szolgája lennék, arra használna, hogy kölcsönad a barátnőinek. Ő maga bottal se érne hozzám, öööö vagyis legfeljebb korbáccsal :D viszont minden csajt köteles lennék kiszolgálni, akit ő mond. (És hát igen csinos barátnői voltak.)


Egész komolyan elgondolkoztatott az ajánlata......


:D

2016. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felőlem... csak te meg add magad kölcsön nekem :D
2016. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor mondd el a pasidnak. Ő meg majd elgondolkodik, hogy vajon mennyire szereted őt? Mert a szerelem önző dolog. Jó, tudom, holdfényes lányregényekben előfordul az siratós szöveg, hogy légy boldog mással én félreállok az utadból, brühühü. De a valóságban, ha szerelemmel szeretünk valakit, meg se fordul a fejünkben, hogy másnak átengedjük, sőt mi magunk adjuk kölcsön.

Aztán azon is elgondolkodik majd a pasid, hogy vajon milyen teljesítményt nyújt az ágyban, ha csak ennyibe veszed.

2016. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!