Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem vonzz a gondolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem vonzz a gondolat, hogy olyan lánnyal feküdjek le aki kicsit önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
Aki nehezen nyílik meg, mert esetleg duci vagy nem tartja olyan szépnek magát. De ha valaki foglalkozna vele megnyílna és belemenne egy kalandba, ahol minden vágyát kiélhetné? Vannak ilyen csajok?

2015. dec. 26. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez már a visszaélés egy határa
2015. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Visszaélés lenne ha nem beszélnénk meg. Ez most az az ideális eset amikor a csajjal megbeszéled a helyzetet.
2015. dec. 26. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Vedd el a szűzességem, ha erre vágysz.

17/L

2015. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiugrok az ablakon, ha a kedves utolsó ezt komolyan írta... :-D

Ilyet mióta keresek.......

2015. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Uraim! Olyan hihetetlen, hogy van itt egy lány (persze nem csak egy), aki nem lát esélyt arra, hogy valaha lesz egy férfi, aki igazi odaadással magáévá teszi?

Hát pedig itt vagyok! Szűzen, alacsony önbizalommal, némi félénkséggel és a vággyal, hogy valaki engem is jól megcsinál.

2015. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért olyan hihetetlen, hogy egy kicsit hihetetlen???
2015. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azokat a legkönnyebb lekúrni szóval jó csoportot választottál, hajrá
2015. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm..:') ha szex nem is,de mas beleferne a dologba,es talan utana mar konyebb lenne.18/L
2015. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!