Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csinálnátok, ha hajótörést szenvednétek egy olyan szigeten, ahol rajtatok kívül csak impotens férfiak vannak?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 15:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Adtam rá választ. Először, hogy segítséget hívnék és nem emeltem ki, de ebből leeshet, hogy nem érdekelne velük a szex. Ekkor a kérdező elvette a kommunikációs lehetőségeket. Utána leírtam, hogy biztos van, aki végigmenne mindegyiken (hisz felteszem, normál esetben nem tudja róluk a dolgot, de mondjuk fontos neki). Engem meg nem érdekelne, mert ha az a kérdés, találnék-e párt, ott nem ez döntene. Mellesleg a saját ötletemet hoztad fel példának is, tehát végképp nem értem, miért nem kielégítő.
2016. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Nekem ez jut eszembe, sajnálom, ha nem vagyok elég kreatív"


Nem kell mentegetőzni, az első válaszod teljesen jó válasz volt, de aztán pontosítottam, hogy a kérdésnek a szexuális aspektusa érdekel, nem pedig a segítségkérés mikéntje.


Ezután tovább okoskodtál, hogy a szituáció "még mindig nem hihető", bár nem tudom, miért kéne annak lennie. :D


Most pedig adod az értetlent, mintha nem értenéd, miről szólt a kérdés. Érdekes, opened paradise megértette és nem kötekszik. :)


"Ha impotens vagy, keress inkább egy szakembert."


Ez meg elég érdekes volna :D

2016. febr. 7. 20:40
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy még mindig nem hihető, hanem hogy nem lett hihetőbb. Vagyis előtte hihetőbb volt. Nem tudom, mennyire lehet érdekes impotensnek lenni, nem találkoztam még a problémával.
2016. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Na jó, te hoztad fel a hihetőség kérdését, én csak reagáltam rá, elvégre te is reagáltál a válaszainkra. Utána te írogattál, hogy a kérdésre válaszoljak, tehát nem értem miért úgy akarod beállítani, mintha ezt az egészet én kezdtem volna.
2016. febr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek valamelyik előttem szólóval. Örülnék hogy nem erőszakolnak meg. Amúgy valószínűleg keresnék párt (aki reményeim szerint tájékoztatna hogy mindenki más is impotens) és amennyiben tényleg menthetetlen és tudom hogy mindenkivel így járnék keresnénk más módot a szórakoztatásomra. (nyalás pl) De első körben tuti megpróbálnám felállítani neki. Szeretem a kihívást.
2016. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kedves 76%-os,


"nem értem miért úgy akarod beállítani, mintha ezt az egészet én kezdtem volna"


Persze, hogy te kezdted, ilyen rövid a memóriád? Első hozzászólásod:


"Utána átgondolnám, mekkora a valószínűsége, hogy létezzen egy sziget, amit impotens férfiak népesítenek be és ez szerepel a várostáblán is."


Ezért írtam, hogy a hihetőbb történet kedvéért (értsd: a te kedvedért) tegyük fel, hogy... Mert már az első hozzászólásodtól folyamatosan gúnyolódsz és kötekszel... Várostábla, mi?


Igen, én írtam rád, mert érdekelt a véleményed, de már megbántam, és különösebben nem is érdekel. Trollkodj máshol, biztos vannak még itt kérdések, ahol bele lehet kötni abba, hogy az eredeti kérdés nincs elég precíz módon megfogalmazva vagy lehet gúnyolódni a hozzászólások realitásán, esetleg játszani az értetlent, hogy jé, szexuális témákról beszélünk a szexualitás kategóriában.

2016. febr. 8. 01:29
 27/28 A kérdező kommentje:

25-ös, igen, egyébként a megerőszakolás is benne lenne a pakliban sajnos. De ha párt találnál, az nem hiszem, hogy tájékoztatna a többi férfi impotenciájáról, legalábbis nem hiszem, hogy a férfiak ezt kibeszélnék egymás között. :) Ha csak nem egymással is...hm...de tegyük fel, hogy nem ez van. :)


Erre utalt a kedves 76%-os hozzászóló is a gúnyos "kint van a várostáblán, hogy a népesség impotens" megjegyzésével: a hajótörött vagy szigetlakó (ahogy tetszik) férfiak nem tudják egymásról, hogy mi a helyzet és a nő sem tudja.


Szerintem ez egy érdekes dilemma. :)

2016. febr. 8. 01:45
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha lehet banánt szedni a szigeten,akkor nincs gond.:-D
2016. febr. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!