Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam ezt el a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Múltkor hatalmasat hibáztam, nagyon nem vagyok büszke erre, de nem tudok így a szemébe nézni néha.

Az történt hogy múltkor ott aludtam barátnőmnél hétvégén, és mikor felkeltem nem volt ott, elszaladt a boltba én kimentem a wc-re, mire visszajöttem a húga ott volt a szobámban, rajtam csak egy szál gatya volt, és elkezdett hülyülni velem a párnával ütögetett, hemperegtünk stb, mire egyszer egymásba gabalyodtunk, megcsókolt, majd benyúlt a gatyámba, és kivette a farkamat, én elhúztam magam, de csak vigyorgott, és megnyalta, majd elkezdte szopni.Leszopott a barátnőm húga,és majd cska ezután jött meg mindenki, abszolút nem tud erről senki semmit sem, de nekem lelkiismeret furdalásom van nagyon emiatt, mert szeretem a barátnőmet, már 1 év 9 hónap után el se tudnám nélküle képzelni tovább. Szerintetek hogy mondjam el ezt neki?


2016. febr. 7. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

9:

Tudod már észrevettem, hogy ami ennek az oldalnak a közönségére igaz, az a valóságban fordítva igaz.


Itt 10-ből 9 nő azt írja, hogy csak óvszerrel védekezik mindig. A valóságban meg 10-ből 9 nő óvszer nélkül simán szexel.

Itt 10-ből 9 férfi azt mondja nem dugná meg a barátnője szép lánytestvérét, aki rámászik és titokban maradna. A valóságban meg 10-ből 9 férfi megdugná.

Itt 10-ből 9 nő azt mondja, hogy nem főzne rendszeresen a párjára. A valóságban meg 10-ből 9 nő rendszeresen főz a párjára.


Jó lenne ha ezeket felfognátok hogy a valóságban így működnek a dolgok. Oké, ezen az oldalon túl vannak reprezentálva a "hatalmas erkölcsös" nők és a papucs férfiak, de a valóságban nem ez a helyzet általában.

2016. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak.. :DD
2016. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
El kell mondanom úgy érzem. Ennyit megérdemel, így korrekt, ha hosszabb távra tervezek vele, nem szeretném hogy titkaink legyenek. Fordított esetben én is elvárnám hogy elmondja
2016. febr. 7. 16:13
 14/21 anonim ***** válasza:

el tudom képzelni, hogy neked mennyi közöd van a valósághoz, vagy milyen ember is lehetsz valójában...


- ha igazából szeretek valakit, akkor az illetőt nem csalom meg, még akkor sem, ha nem derül ki. ha te igen, akkor el nem tudom képzelni, hogy milyen értelmes nő az, aki összejönne veled. engem férfiként zavarna, ha a barátnőmnek, ha lehetősége lenne rá, akkor össze vissza kefélni akivel jólesik.


- az összes futó kalandomnál valahogy mindig előkerült a gumi, és ha nem történt volna ÉN ragaszkodtam volna hozzá, mert nem vagyok olyan retardált, hogy véletlenül összeszedjek valamit, ami akár hosszú távra is szétcseszheti az életemet. plusz valahogy senkinek sem volt kedve egy abortuszhoz, vagy egy gyerekhez.


- eddig az összes barátnőmmel felosztottuk a házimunkát, felváltva, vagy együtt főztünk pl... a barátnőmet sosem tekintettem se az "anyukámnak", se egy cselédnek, hogy kiszolgáljon.


29F

2016. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu. :D

"múltkor ott aludtam barátnőmnél"

"a húga ott volt a szobámban"

most akkor kinél voltál? :D

Nem vagyok irigy, lány vagyok, de ez egyből lejött.

2016. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
abba a szobába ahol én aludtam
2016. febr. 7. 16:21
 17/21 anonim ***** válasza:

16:07

Ezt a sok baromságot, egyedül sikerült összehoznod?

Mire alapozod ezeket a számításokat?

Ismered az itteni hozzászólókat? Vagy annyira nyomta az agyadat ez a sok hülyeség,hogy fájdalmadba ide kellett ürítsél.

2016. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Linkeldbe neki ezt az oldalt. "vicces lenne,a húgoddal csináltuk volna, mi?" :D
2016. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10/0 pont a sztorira.
2016. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

14:


Te az életben több romantikus vígjátékot láttál, mint ahány nőben volt a farkad, az biztos.

2016. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!