Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne a reakciód ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód ha egy jól öltözött pasi aki mögötted menne egyfolytában szexuális dolgokat emlegetve beszólogatna?

Figyelt kérdés
Persze nem aberrált módon!Nos hölgyeim?
2016. febr. 6. 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Ez megalázó számotokra?"


Nem, magamra nézve nem érezném megalázónak, ha egy férfi nem tud viselkedni, csak rá nézve tartanám ultra gáznak.


Ha netalán ilyen helyzetbe kerülnék, és nagyon egyértelmű lenne, hogy nekem nyomja a dumát, akkor naiv arccal hátrafordulnék, és megkérdezném tőle spanyolul, hogy hozzám beszél-e.


Csináltam már párszor ilyet olyan férfiakkal, akikkel nem akartam szóba elegyedni a maguknak megengedett hangnem miatt, hogy vagy spanyolul, vagy időnként a biztonság kedvéért nem létező idegen nyelven, hanem skandináv csengésű halandzsa nyelven válaszoltam a bunkóságaikra, és olyan arcot vágtam hozzá, mint akinek tényleg fingja sincsen, hogy mit szövegelnek.


Így elég rövid úton le lehet koptatni őket, meg még a végén én szórakozom rajtuk, ha hülyén jönnek ki a helyzetből, pedig nem fordítva.

2016. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én megijednék!

Sok nőt ért már valamilyen módon atrocitás, szerintem ilyennel nem kéne szórakozni, mert a végén gázspray-t kapsz a képedbe vagy rád hívják a rendőrséget. Meg amúgy sem szép dolog a frászt hozni a lányokra, amikor kb minden nap hallani nemi erőszakról.

2016. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy hogy jól öltözött vagy nem, ha egy ember bunkó akkor megérdemli amit kap. Főleg ha szociálisan nem elfogadható megjegyzéseket tesz...
2016. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nemrég törtènt velem ilyen és csak 15 éves vagyok.

A nehéz iskolatáskának is meg van a haszna. Úgy fejen vágtam h elesett, utána meg belerugtam a fejébe.

A többit a rendőrség elintézte... ;)

De ha nem egy ilyen lánnyal történik mint én akk mi lett volna?

2016. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Még gimis koromban jártam hasonlóképpen. A sulitól nem messze üldögéltem egy padon, amikor egy középkorú férfi odajött hozzám, és pénzt ajánlott szexért cserébe. Próbáltam elküldeni, de nem hagyott békén. Elindultam a suliba, de végig követett. Az iskolában vártam kb 1,5 órát, mire ki mertem menni. Akkor szerencsére már nem volt ott.

Nagyon megijedtem, ezt büntetni kéne, de szigorúan! Szellemileg nem ép az az ember, aki nőket ijeszteget. Ezeket ki kéne szűrni a társadalomból.

2016. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Elküldeném melegebb éghajlatra. :) Pedig nagyon közvetlen vagyok, de van egy határ, az ilyesminél felmegy a pumpa és muszáj vagyok kiadni magamból. :D


23N

2016. febr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ez a viselkedés aberrált, mindegy,mit mondd és milyen ruhája van. Utóbbi akkor fontos, ha a rendőrségen adsz személyleírást.

Vagy ha a hulládat a fogazata alapján se tudják azonosítani.


Szerencsédre én nem vagyok ennyire agresszív. Elsőre elzavarlak a pi.csába. Ha nem koccolsz le, akkor sokkolóval hatástalanítalak. Lehet kicsit meg is taposom a nagy arcodat, attól függ, mit szóltál be.


Rossz környéken lakok, a munkahelyemre sötétben megyek, sötétben jövök.

Lehet, hogy zsepit és szájfényt elfelejtek vinni, de a kedvenc sokkolóm nélkül egy lépést se teszek.

2016. febr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett,nem csináltam és csinálnék ilyet,kiváncsi voltam ki hogy reagál le egy ilyen szitut!

Köszönöm a válaszokat!Amúgy szerintem ez zaklatásnak számit, hogy milyen kitételek vannak rá a BTK.-ban?!

2016. febr. 7. 08:18
 19/20 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. én pl ma is mentem városban haverommal és előttünk ment egy szép kiscsaj és mondtam hangosan haveromnak hogy "ez amúgy egy luxuxprosti" és nem mert megfordulni meg semmi, sokszor szólogatok be hasonlóan hogy pl "ez a csaj nagyon tud oboázni" stb. egyik se mert még visszaszólni vagy valami, csak ha társaságban vannak max
2016. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Most komolyan arra vagy büszke, hogy egyedül sétáló kislányokban keltessz félelmet? Csak hogy tudd, egy rakás szemét vagy, aki nem tanult meg férfiként viselkedni. Undorodom az ilyen alulkultúrált tahóktól, az intelligencia hányadosuk nem több hetvennél, de a pofájuk nagyobb, mint a bécsi kapu.

Tudtad, hogy pszichológusok szerint az ilyen nagyhangú vadbarmok a saját értéktelenségüket (még ha tudatalatti is), ostabaságukat és műveletlenségüket próbálják kompenzálni a beszólogatásaikkal?

Szerintem legbelül te is tudod, hogy egy értéktelen senkiházi vagy :)

2016. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!