Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szoktatok bókolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok bókolni a pasiknak?

Figyelt kérdés

Pl. Teszem azt, elküldök egy képet egy lánynak, és bejövök neki, akkor szoktatok ilyenkor bókolni vmit?

Én azt a visszajelzést kaptam eddig, h : " te vagy a képen?" Ez most jelentheti azt, h k* csunya vagyok, vagy azt is, hogy azt hitte, joval rosszabbul nézek ki. Szóval ilyen kérdésnél, h.: "te vagy a képen?" ti ált. mit sugalltok?



2016. febr. 4. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én max akkor írnék ilyet,ha hinném el,hogy tényleg te vagy az,annyira jól nézel ki.

De ilyet nem írok,mert nyilván ha valaki magáról küld képet,akkor ő van rajta:D

2016. febr. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ha nem hinnél el
2016. febr. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 koszi :)

Ja es fiuk valaszara nem vagyok kivancsi :D

2016. febr. 4. 01:58
 4/6 anonim ***** válasza:
nem szoktam, de nem is az én világom, hogy neten küldözgessünk képet
2016. febr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy mint minden értelmes ember kételkedik benne hogy valóban elküldted a saját képed!

A neten olyan képet küld mindenki amilyet akar!

miért nem az életben ismerkedsz? Vagy találkozz azzal akivel megismerkedsz a chaten. 100+ km-ről pedig ne ismerkedj. Még 50 is sok!

2016. febr. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Csak a páromnak. Random embereknek nem. Bókol nekik eleget a patriarchátus lol.
2016. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!