Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk prosztata masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk prosztata masszázs, vélemény?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy van olyan hetero srác aki kipróbálná a prosztata masszázst, de nem szeretné ha azt nő csinálja neki, mert azt megalázónak tartaná. De egy hetero férfi masszőrnél kipróbálná ezt.
2016. febr. 1. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az nem hetero aki pasival csináltatja.
2016. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En mar probaltam magamnak csinalni mindenfele modon, de sose tudtam semmilyen eredmenyt elerni, igy kezdem feladni.


Aztan persze mindig olvasom, hogy masnak milyen jo, megint erdekel, megint probalom magamnak es vegul megint csalodas.

2016. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pl engem érdekelne, de nem találsz olyat aki ne akarna megdugni utána...
2016. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pasival???

nekem párom szokta néha :) ő is kezdeményezte, amikor olvasta valahol, h pasik ezt élvezhetik :)

eszem ágában nem lenne pasival bármi ilyet, én azt tartanám egyrészt megalázónak, másrészt meg nem vagyok bi.

2016. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nekem rendszeresen csinálja egy lány.De férfi biztos nem fog a hátsómba nyúlkálni.

Miért lenne megalázó ha egy nő csinálja?

2016. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De mégis mitől lenne megalázó, ha nő csinálja? :D Atyaég...
2016. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mennyi férfias tekintélye van annak a pasinak akinek a nője, felesége azt látja arra izgul ha a seggébe matatnak… Egy normális, domináns férfinek ez tuti megalázó a nője előtt…

Gyere papa megujjazlak, de te vagy a férfi…. Persze sokan vannak akik hordják a pacskert ott ez belefér...

2016. febr. 2. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát jah, "Egy normális, domináns férfinek" az is tiszta megalázó, ha a barátnője lesz.pja... Gyere papa, bekapom a kukidat, 0 tekintély.
2016. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbáltam nár srác csinálta és élveztem egyáltalán nem volt b... zis
2016. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbáltam már srác csinálta és élveztem egyáltalán nem volt b... zis
2016. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!