Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsolnátok egy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok egy szűz nőnek? Hogy közeledjek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, aki nagyon aranyos, tetszik meg minden, csak mèg nem állok készen a szexre, ő szeretné meg olyan a habitusa is, hogy kimutatja. Még hozzá sem értem, azt hiszi nem akarok kapcsolatot. Milyen testi kezdeményezést tegyek, amiből tudni fogja, hogy akarom, csak nem azonnal?
2016. jan. 31. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egészen nyugodtan így kerek perec, ne célozgass. Nagyon jófejnek tartod, meg minden, akarod is vele a dolgot, csak még egy kis idő kell. Ha normális, akkor készségesen tudomásul veszi, nem fogja leharapni a fejed.
2016. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"mèg nem állok készen a szexre"

Akkor eszedbe ne jussok vele addig lefeküdni, amíg ezt érzed!


"Még hozzá sem értem, azt hiszi nem akarok kapcsolatot."

Honnan tudod, hogy ő mit hisz?


"Milyen testi kezdeményezést tegyek"

Testit? Semmilyet! A fene a jó k... életbe, hát már egyáltalán nem szokás megbeszélni a partnerrel semmit? Ha nem mondod el neki, hogy te még ezt meg ezt érzed, akkor ő honnan a fenéből fogja tudni? Ja, és ő is mondja el, hogy az ő részéről mi a helyzet, hogy te is képben legyél!

2016. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, a szüleid mit tanítottak neked, de a szádat nem csak akkor kell kinyitni, ha f4szt akarsz bekapni...
2016. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért ilyen gonosz hangnemben válaszolgattok neki ? Valószínűleg nem csak a szexualitás hanem a párkapcsolat világa is új számára.


Abban viszont egyet értünk, hogy csak szépen beszéljétek meg a dolgot. Tudom, hogy romantikusabbnak képzeled el, ha csak úgy megtörténik, de tényleg nem vagyunk gondolatolvasóak :DD

2016. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Beszélj vele őszintén az érzéseidről, ha tényleg kedvel megérti és megvár téged amíg készen nem állsz a dologra. ;-)Nem kell ide semmilyen testi kezdeményezés se.
2016. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő olyan, hogy, ha kettesben vagyunk, rám néz 1,5 perc és puff áll neki, nem merek közeledni, félek, hogy beindul. Így nem tudok hozzá érni, csak ő fogdos, egyoldalú, ezen szeretnék változtatni, anélkül, hogy szex lenne.
2016. jan. 31. 23:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán sz*pd le.
2016. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na veled sem dugnék. Ilyen amatőr nőt :D
2016. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mond el neki nyugodtan.

Sőt,minél előbb mond el,ez komoly dolog!

A látványodtól feláll neki?

Hm.:D

Tessék kommunikálni,máshogy nem megy,és ne szégyelld a dolgot,nincs mit.

2016. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem állsz készen? Ez nem egy vizsga amire készülni kell. Ennyire szerencsétlen legyen valaki.
2016. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!