Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tanácsolnátok srácok a 20...

Mit tanácsolnátok srácok a 20 on éves szűz pasiknak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne juss a sorsomra... Ennyi lenne.

23 éves srác, aki még fürdőruhában sem látott nőt élőben.

2014. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiúk, miért van ez? ennyi visszautasítást kaptok, vagy ennyire nem mertek kezdeményezni, vagy mi az oka? 20/L
2014. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi van? Miért, ez baj talán?
2014. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2#-es.

Én speciel nem merek kezdeményezni. Csak hebegnék valamit... az meg nem vonzó.

2014. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Annyit tudnék tanácsolni hogy szerezz magadnak egy nőt.

Vagy többet, de ez már egy másik lépcsőfok.

2014. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2: teljes mértékben semmibe vesznek a nők. Ennél még az is jobb, ha kihasználnak.
2014. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem csak apró bátorításra, egy apró eredményre lenne szükségem, hogy merjek kezdeményezni!!! Nagyon kicsi hiányzik már ehhez, sokat küzdöttem, hogy növeljem az önbizalmam, de csak egy apró bátorítás hiányzik...


23/F

2014. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáljatok meg neten ismerkedni. abszolút nem a legmegfelelőbb pártalálásra, de gyakorolni teljesen tökéletes. írásban szépen megfogalmazod a szövegedet, kitapasztalod, h mikre mik a reakciók. ha meg visszautasítást kapsz, vagy hülyének néznek, kit érdekel? nem is ismered a csajt, sz*rni bele. aztán menjetek el szórakozóhelyre. random csajokat szólítsatok le, egy egész egyszerű van kedved táncolni kérdéssel? nem gáz, ha nem tudtok táncolni, az én volt barátom is úgy táncolt, mint egy orángután, de teljesen hidegen hagyott. az ágyban jó volt..:) addig próbálkozzatok, amíg nem találtok egy lányt, aki igent mond. lehet, h egyik sem fog igent mondani, még akkor sem, ha a szórakozóhelyen lévő össze csajt megkérdezed. lehet, hogy 10* el kell menned arra a helyre, és már a pélód tele lesz, de mindenhez kitartás kell, és van akinek könnyebben mennek a dolgok, van akinek nehezebben. van aki egyből megérti a matekot, van aki korrepetálásra jár. ez az élet minden területén igaz, h nem vagyunk egyformák, de feladni, vagy el sem kezdeni próbálkozni azért nem szabad, mert az biztos vereség. rohadt nagy közhely, dehát tényleg így van. 2-es voltam
2014. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hajrá #7-es!
2014. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tanulj-dolgozz-sportolj keményen, de addig is menj el egy-két-sok kur*vához!
2014. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!