Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejön a mai lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön a mai lányok stílusa?

Figyelt kérdés
Tehát a tornacipő, farmer , kivágott póló , zöld kabát , fekete sapka? [link] És mit gondoltok a letisztultabb stílusról , ha egy lány nem öltözik a divatnak megfelelően csak felkap egy kabátot amiben jól érzi magát , egy sapkát ..meg úgy általában véve van saját stílusa.
2016. jan. 31. 08:08
 1/8 anonim válasza:
Igen, nekem bejön. Ja és soha ne felejtsd el hogy NEM a ruha teszi az embert..
2016. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég sokféle stílusú lányt látok az utcán, egyikkel sincs semmi baj.
2016. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a letisztult azt jelenti, hogy szerény, egyszerű nem hivalkodó.

ha csak azt nézi, hogy mi kényelmes, akkor a stílusa pusztán praktikus.

nem azt mondom, hogy az öltözködés számít csak, de igenis számít. a képeken mutatott lányoknak szerintem nem hivalkodó a stílusa, inkább letisztultnak nevezném. és attól, hogy az ilyen ruhákat szeretik, még lehet stílusuk.

28F

2016. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

En eddig meg csak elmebeteg noktol hallottam olyat hogy van "van sajat stilusa".


Oltozkodestol fuggetlenul, azzal van a baj amikor felneznek a telefonbol, es megszolalnak.

2016. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.Főként a tornacipő nem tetszik,egyáltalán nem egy nőhöz való szerintem...

Igazából az a baj az egésszel,hogy sok ilyen lány mondja,mint akik a képen is vannak,hogy mekkora "egyéniségek" meg stb.,közben pedig az utcán ha végignézel minden 2. lány így néz ki,szinte egy az egyben.

24/F

2016. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

A képen lévő stílus is bejön.

És az általad leírt stílus is.

2016. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen..egy nap mintha ugyan azokat a lanyokat latnam.
2016. jan. 31. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez bejön, mert még igényes.
2016. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!