Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan élvezek el a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan élvezek el a barátommal. Miért van ez?

Figyelt kérdés
csiklói orgazmusról van szó. maszturbálásnál elég 3-4 perc, de a barátommal ugyanaz eltart több mint 10 percig is akár, és nem is minden pózban sikerül. néha már kellemetlenül érzem magam,hogy lassan megyek el, pedig tudom,hogy szereti csinálni. mindent jól csinál, egyszerűen csak tovább tart vele. az előző barátomnál ez nem volt jellemző. mi lehet az oka és mi lehet a megoldás,hogy ne tartson addig?

2016. jan. 30. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
erre ennyi infóból nagyon nehéz korrekten válaszolni, holnap van egy két szabad órám, gyere át, és megnézzük nekem mennyi idő alatt jön össze, és akkor több információval szolgálhatok.
2016. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem a csiklóddal kéne baszakodnod! Mikor jön már meg az eszed??
2016. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 meow26 ***** válasza:
Hát, ha az előző barátoddal rövidebb volt, akkor a technikája rossz, nem? Mit csinált másképp a másik? Amúgy szerintem nem olyan sok az a 10 perc. Plusz az elnyújtott élvezetesebb is, nem? ;) Jó az, ha megadjátok a módját.
2016. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

oké, 3 pózt is kipróbáltunk, és az első kettőben sikerült 8 perc alatt orgazmusig juttatni nyelvpropeller technikával, míg a harmadiknál és a negyediknél jól elhúztam, és alaposan kikészítettem, így ne várjátok, hogy egyhamar írni fog.


a másodiknál már rájöttünk, hogy a probléma gyökere, hogy túl sokat gondolkodik a leányzó, ahelyett, hogy élvezné a kényeztetést, meg amúgy is... ha a barátja nem bír ki 15-20 perc nyelvcsapkodással kombinált ujjazást, akkor edzeni kell, hogy növelje a kitartását. igazából én még szeretem is elnyújtani, húzni a másik agyát.


végül átvettünk pár análszexes pózt is, ott is voltak szürke foltok, de azt hiszem az análtornádó után most már minden rendben lesz.


ps: kérlek ne írjatok több pm-et, szerdáig nem érek rá...

2016. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!