Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Na most akkor mekkora is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mekkora is a kis pénisz meg a nagy pénisz?

Figyelt kérdés

Én olvasatomban 18 centi már nagynak számit.


Nekem nincs ekkora, talán olyan 16-16,5, meg nem is tartom olyan vastagnak. Aztán már nem egy lány jött azzal, hogy nagyon sok fiunak meg igen kicsi van.


Ezzel szemben nekem már sokszor próbáltak megalázni azzal, hogy nekem kicsi (fiúk)


Most járok egy lánnyal, aztán neki pl nagyon macera mire, teljesen bemegy :(


Azt mondja, hogy vastag.


Az a nő meg akinek vastag kell, az kiröhög, hogy ezzel a mérettel ne várjak sok jót.


Ezért lennék kiváncsi arra, hogy mégis most mi az igazság?


2016. jan. 29. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
ki röhög ki? oO
2016. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fiúk
2016. jan. 29. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Objektíven mi mondhatunk számokat, centiket, méreteket, de végső soron mégiscsak az lesz a lényeg, hogy az aktuális partnered milyennek látja, neki milyen igényei vannak. Ha a jelenlegi barátnődnek nagy, akkor nagy, lesz olyan nő, aki centiktől függetlenül látja majd aprónak és gigantikusnak is. Ez a korábbi tapasztalataitól és a saját anatómiájától is függ. Szerencsére mindenkinek megvan a maga méretében kompatibilis társ, így ezzel én nem foglalkoznék :)


De egyébként, ha nekem kellene méreteket mondani, akkor azt mondanám, hogy ami kisebb 12 centinél, az kicsi, ami 12 és 16 között van, az átlagos, ami 16 és 20 között van, az nagy, ami 20 felett van, az meg a túl nagy. Vastagságra meg azt mondanám, hogy ami 3 centi átmérő alatt van, az a kicsi, ami 3 és 4 centi között van, az az átlagos, ami 4 felett van, az meg a vastag. De ez biztos, hogy csak vaktában mondott számok sorozata, ezt én érezni szoktam, nem centivel méregetni :D

2016. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Az igazság az, hogy a méreted átlagos. Se kicsi se nagy. Nekem is pont ekkora. Sose volt rá panasz.


Aki meg azt mondja, hogy a tiéd kicsi azt ereszd el a füled mellett. Sok a gyökér. Ez van.

2016. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Relatív , kinek mi a "nagy" , az "elég" , a "kicsi" .

De a fiúismerőseidnek mi a jó fenéért kell tudni , hányas kaliberű pasi vagy?

Aki meg a farkad "mérete" miatt akar alázni , azzal meg tudathatod az aranyszabályt :

"Nem a méret a fontos , hanem a technika! "


Egy srácnak ne legyen fontos, neked mekkora az akkora.

Egy rendes csaj meg, aki szeret téged, az nem a farkad mérete miatt fog szeretni, vagy elhagyni.

2016. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, de most oviba jársz? mármint max ott tudom elképzelni, hogy egymás farkát méregetjük egymáséhoz, és azon versenyzünk kinek nagyobb. szerintem nagyon óvodás viselkedés. ugyan ez igaz lányokra is. nem hiszem, hogy aki egy kicsit is normális, kiröhögne a méreteid miatt, mert a tied valamennyivel még átlag felett is van (14-15 cm elvileg az átlag Mo-on)...


nekem amúgy 15 cm körül mozog, és az egyik csaj akivel együtt voltam lekicsizte, meg állandóan áradozott arról, hogy a többi partnerének mennyivel nagyobb... elég szarul esett, de később mástól megtudtam, hogy direkt csak szopatni akart, és megalázni. a többi barátnőm egy szót sem panaszkodott róla, szóval ennyit erről... :'D

2016. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövöd ezt a dolgot, hogy ezen elmélkedjél.

Viszont, ha ezzel húznak, akkor mással is. Még hagyod magad, idegesít, addig húzni is fognak ezzel is, mással is.

Mikor meg jön a rózsaszín köd, akkor lehet 12 centi és lehet 20 centi. Mindegy. Mert ha szerelem van, akkor simán csúcsra jut a nő az ujjamtól is. Pedig az azért más méret:)

2016. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kering a neten egy ilyen statisztika, hogy europában magyarorszgáon legnagyobb az átlag méret :D


nem sok valóságalapját látom az az igazság


továbbá, sosem tudtad zavarba ejteni a méret témával


az a csávóka, aki próbál alázgatni, az irigységből teszi, mert neki hiába van nagy, mégis béna vele mint az állat, lányok sorba otthagyják.


most engem az aggaszt, hogy azért fog megromlani a kapcsolat a mostani csajjal, mert tul nagy neki :(


és hát NAGYON nehezen találok nőt magamnak igy is, és eddig legalább a szexxel nem buktam el sosem a dolgot, mert abban nem voltam béna sosem

2016. jan. 29. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:

jah, de erről volt is cikk, hogy nagyon valószínűtlen, hogy a magyaroknak ennyivel nagyobb lenne, mint a környező országékban, és azért lett ekkora az eredmény, mert önbevallásos volt a teszt. ahol rendesen megmérték mindenkinek, ott jóval kisebb átlagok jöttek ki.


szerintem lehet pszichológiai oka van a csajnál annak, hogy nem megy be rendesen, használjatok elég síkosítót, és figyeljetek az előjátékra. ha már úgy be kell erőltetni, az régen rossz, tuti nem is élvezi úgy a szexet.

2016. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
adottság...volt ugyanilyen "méretü" barátnőm korábban is (150 centike :D ) és az a lány szüzen kezdte velem a témát, pár honap mulva már csak smárolástól olyan tág lett, hogy CENTIKET tudtam mozgatni benne fel-le az ujjamat.
2016. jan. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!