Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőt, csajt hogy szerezzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőt, csajt hogy szerezzek magamnak?

Figyelt kérdés

pl buszmegállóban,esetleg úton, hogy szedjek fel,milyen dumával,milyen ruhában?

csajok véleménye érdekelne jobban

De fiúk tanácsait is elfogadom! :)


2016. jan. 29. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg az agyad. Aki ennyire nem tudja, hogy csinálja az elég reménytelen.
2016. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak tanácsokra van szükségem
2016. jan. 29. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a stílust soha ne használd.

Nekem a bicska kinyílt a zsebemben. A nő nem egy zacskó cukor amit a boltban szerzel vagy egy trófea amit versenyen szerzel meg.

Emellett ezerszer lett már leírva miért nem olvasol utána az oldalon?

De hogy ne csak hisztizzek...

Szóval fontos hogy magadhoz illő ruhát keress ez nem feltétlenül az ami mason megtetszik neked. Én pl imádom a csajos ruhákat de a viselkedésem inkább fiús így az énem és a ruha nem harmonizál így hiába áll jól mégse az igazi míg egy sima farmer póló komboban szebb/természetesebb vagyok.

Ehhez tudnod kell ki vagy.

Ha tudsz nagymenőként viselkedni (a stílusa a kérdésnek erre enged következtetni) akkor a bőrdzseki egy jól kinéző farmer jól tud kinézni igazából ez egy átlagos pasin is marha jól fest szerintem. De ez persze az én ízlésem. Viszont ha valaki anyámasszony katonája annak nem elég a ruha váltás viselkedés váltás is kell.

Fontos a magabiztos fellépés ami nem összekeverendő a bunkósággal. Bár van akinél azzal is nyerhetsz attól függ barátnőt vagy lyukat keresel. Jó ha humoros vagy és figyelmes. Kevés r"iasztóbb" dolgot tudok elképzelni mint a teszetosza, labilis és a "paraszt" nyomulós pasi. Ha jó a fellépésed nagyban megkönnyíted az életed.

2016. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!