Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a legextrémebb szexsz sztori ami tortént veletek?

Figyelt kérdés
kort is :)

2016. jan. 27. 22:47
 1/6 Farkascsaj2001 válasza:
Hány éves vagy? én 14. felizgatsz?
2016. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy szál bugyiban melltartó nélkül nyitottam ajtót a pizzafutárnak...
2016. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szexsz? :D

Egyszer a konyhában szexeltünk a volt barátommal,a szülei hálója pedig pont arra nyílik,az íróasztal,ahol az anyja ült,pont háttal az ajtónak.És úgy szexeltünk,szép csendesen:D:D

2016. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi elgepeltem :DDD
2016. jan. 27. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Bentlakos tabor 6 csaj egy szobaban en fehernemu en mosok fel de rohogunk szoval rateszek egy lapattal mar eleg erotikzsan talaritottam

Mikor ranknyitott a felugyelo

2016. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Meztelenül kikötöztem magam az ágyhoz amikor tudtam, hogy mindjárt hazaér a barátom. De nem jött, és nem tudtam eloldozni magam, órákig vártam, közben jópárszor hívott telefonon, de nem tudtam felvenni.. Elment sörözni haverokkal, hamar rájöttem. Teljes pánikban voltam, nehogy részegen érjen haza, és főleg nehogy haverokkal essen be...!


De szerencsére egyedül jött, úgy éjfélkor, picit volt csak részeg, jól kielégített mielőtt eloldozott. :)

2016. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!