Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom mióta terhes éppen 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mióta terhes éppen 2 hónapos azóta nem kívánja a szexet, sőt azt mondja hányingere lesz a gondolatától! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nem értem eleinte nem tudtuk, hogy terhes és már akkor kezdődött azóta is tart nála. Van szex néha, de szájba egyáltalán nem engedi, sima szexet is alig. Régen le is nyelte most meg azt mondja elhányja magát ha a szájába megyek el. Ez kellemetlen nekem nagyon, de összefügg ez a terhességgel? Reggelente hányingere van vagy alacsony a cukra és inzulinos amúgy.

2016. jan. 26. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azért van mert terhes. én 10 hetes vagyok és ugyan ez a helyzet. terhességi vészes hányást állapított meg a doki nálam, örülök hogy élek, nem hogy még ezen gondolkodjak. olyan önző vagy "ez kellemetlen nekem nagyon", mert szerinted neki milyen? próbáld ki hogy milyen lenne szexelni amikor bármelyik pillanatban elhányhatod magad, szerintem neked se lenne sok kedved.
2016. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért kellemetlen ez neked? Ha nem kívánja ne erőltesd.


Ez egy természetes folyamat. A terhesség alatt felborul az enber hormonháztartása. Ő nyilván nem egy átlag oélda erre. Készülj fel arra, hogy szülés után is ez lesz még egy darabig.

2016. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de még kiverni se képes azt mondja maga a szex gondolatától rosszul van most. pedig a kiverés kézzel történne
2016. jan. 26. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha felkeszulsz..9 honapig ez var
2016. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te lennél rosszul, akkor neked se lenne kedved hozzá...
2016. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
ezután jön a "szex, most rögtön" korszak, annál meg csak mosolyogni fogsz (kb a harmadik hónaptól)
2016. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem rókázik,de attól még rosszul érzi magát,ráadásul tényleg a hormonháztartás is felborult. Ne erőltesd...légy megértő,kedves hozzá! Aztán ha minden jól megy, a második trimeszterben visszatér a libidója duplázódva. ;)
2016. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem erőlteted..légy megértő a hormonok dolgoznak benne minden terhesség más.Az első babánknál nálam is így volt.Most a másodikkal meg folyamatosan szexelnék..
2016. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Trimeszterben rosszul voltam a szex gondolatatol is

2. Folyamatosan akartam

3.ban meg ki se masztam volna szivem szerint az agybol (igaz akkor mar nem lehetett egyeb okobol, de akkor is nagyon akartam!)

2016. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!