Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyen önbizalmam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Tudom, napi szintű a kérdés. Lesz ki kicsufságól, stb. De nekem valahogy nem megy a szex. Mármint csak úgy. Nem rendelkezem hatalmas mérettel, főleg nyugalmi állapotban. Ezért nincs nagy önbizalmam. Lefeküdni is úgy érzem csak.olyannal tudok akit megszeretek, stb.

Persze ezért kapom is, hogy miért nem fűzök ezért csajokat, meg ilyenek. De ez nekem nem megy. Nem csak a mérete végett, hanem amúgy se.

Viszont ezt az érzést, hogy tudnám legyőzni? Hogy ne ez miatt ne legyen bátorságom megszólitani egy lányt/nőt.


2016. jan. 25. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyugalmi állapotban lényegtelen a méret, hatalmasra pedig kevesen vágynak, ugyanis az elég fájdalmas tud lenni. Az átlagméret tökéletesen elég.


2. Lefeküdni csak azzal tudsz, akit szeretsz? Ez nem olyan dolog, ami miatt szégyenkezned kéne, ez is teljesen rendben van. (És szerintem is szerelmesen a legjobb a szex)


3. Mások azt mondják, miért nem fűzöl csajokat? És kit érdekelnek mások? Egyáltalán... Miért tudnak mások a nemi életedről, vagy annak hiányáról? Ez csak rád tartozik, nem kell ám kivesézni a haverokkal, és akkor nincs mibe belekötni.


4. Nem értem, miért van önbizalomhiányod. Teljesen rendben vagy! :)

2016. jan. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszod! :)

Nem, a szexuális életem nem vesézem ki, csak ennyit, hogy engem nem érdekelnek a futó kalandok. Illetve ugye tudják, hogy az exemen kivül engem nem érdekelt más lány. Kicsivel több mint fél éve vagyok egyedül. Nem mondom, hogy jó szex nélkül, mert jól esne egy kis törődés. De érzelem, szerelem nélkül nem megy.

2016. jan. 25. 01:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Továbbra sem látok itt problémát, az, hogy nehezen szólítasz le lányokat, normális. Ki nem fél az elutasítástól? Szerintem senkinek sem esik jól egy negatív reakció.


De arra kell gondolni, hogy egy vadidegen, akit úgysem látsz többször, még ha bunkó is lesz, egyszerűen továbbsétálsz, és megköszönöd, hogy ilyen tirpák csaj nem akar ismerkedni veled, mert rendes lányt érdemelsz :)


Ha pedig egyáltalán nem akarsz jelenleg ismerkedni, komoly kapcsolat céljából sem, hát aztán? Szerencsére még sok-sok év áll előtted, úgyis belefutsz majd a szerelembe, sajnos, vagy nem sajnos, az élet általában ezt elrendezi helyettünk, és nem mi irányítjuk.


A haverok nyüstölésére: Ne vedd fel, ne reagálj, előbb-utóbb megunják. Ha mégsem, közöld velük, hogy az ő szexuális életük sem lehet túl izgalmas, ha állandóan a tiéddel foglalkoznak.

2016. jan. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De, szeretnék már kapcsolatot. Szeretnék együtt aludni valakivel, főzni, kocsikázni, stb.

De azzal győzködöm magam, hogy így is elvagyok. Pedig nem! :D

Alig várom, hogy mehessek dolgozni, mert itthon annyira egyedül érzem nagam.

Köszönöm a bíztató szavakat! S hogy nem h*lyéztél le! :D

2016. jan. 25. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél kapcsolatot akkor légy nyitott, nem kell rögtön nyomulni de beszelgethetsz lányokkal es közben lehet kialakul valami

Én is hasonlóan vagyok hogy elvagyok egyedül de igazából arra vágyom hogy legyen párom

Viszont aki iránt nem érzek semmit azzal en sem lennék együtt

Sztem ez így teljesen normális

Az pedig hogy mekkora a méreted egy papcsolatban már úgyis csak akkor derül ki amikor egy normális nőnek már teljesen mindegy hiszem magadért szeret

És hidd el a pasiknak ez fontosabb kérdés mint a csajoknak

2016. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as ne írjál már neki ostobaságot. Persze majd az élet mindent elrendez meg még évei vannak hátra. Aha.
2016. jan. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!