Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szòlna ehhez egy férfi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szòlna ehhez egy férfi?

Figyelt kérdés

Ha elkezdenék neki beszélni szexuális jellegű témákròl.Igazábòl szeretnék vele szexelni.

Szerintetek mit szòlna vagy gondolna?

Én 26 vagyok ő 39körül lehet.

Privi nem kell csak akkor ìrj ,ha segìteni akarsz ugyanis nem ismerkedni jöttem!!!

Komolyakat,köszi!!!



2016. jan. 24. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki és le is tepernélek :d
2016. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogy "ha dugni akarsz velem, miért nem ezt mondod?"


22/F

2016. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha bejossz neki venni fogja a lapot es kezdemenyezni fog ha nem fatoku. Ha meg nem tetszel neki valoszinuleg tereli a temat
2016. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát bőven megér. A legtöbb ffi-nek imponál, ha azt veszi észre, hogy beindult rá egy lány.
2016. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt hinném, hogy egy kis k.r.a vagy.Megd.gnálak és menj a túróba.Ha az érdekel, hogy egy kapuzárás közeli pasi szerintem mit gondolhat ha egy fiatal lány ilyenről beszél vele.Ha az akarsz lenni tegyél is érte.
2016. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kölcsönös szimpátia esetén örülnék neki! Még jobban ha nem csak egyszeri alkalom lenne!

40+/F.

2016. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nők így szoktak kezdeményezni. Tudni fogja, hogy mit akarsz, max attól tartana, hogy többet akarsz a szexnél.

38F

2016. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Biztos jól megdugna. aztán otthagyna mert annyira lennél jó.
2016. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy érzek iránta.
2016. jan. 24. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már meghódítottalak volna!

F/60

2016. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!