Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért hazudnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hazudnak a péniszméretükről?

Figyelt kérdés
Egy csomóan vannak, akik bemondják, hogy 17-18 centis micsodájuk van (aztán ha bizonyítani kellene, eltűnnek), a nők többsége elhiszi, aztán ezt követeli szerencsétlen srácokon. Holott valójában egy 13-14 centiset látott. Ráadásul nem is fontos, hogy ilyen hatalmas legyen...

2016. jan. 24. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem 14 cm, de jó lett volna legalább 16 cm...
2016. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Noren1989 ***** válasza:

Az ok prózai, mindenki nagyobbat szeretne. Kb ugyanaz, amiért a csajok 99,9%-a simán felkapja a push-up-os melltartót.

26/F

Óriási anakonda van a gatyámba...


ui: privit nem kérek.

2016. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ti nők is hazudoztok pl a mellméretetekről.. Nekem kis farkam van 12cm és 3,5cm vékony, amit köztudottan utáltok, mivel kicsi nem átlagos méret.. Sosem hazudtam ilyen dologgal kapcsolatban, mert azt hittem, ha becsületes vagyok talán valamit számít náluk. DE nem, mivel mind az átlagos vagy nagy méretre hajt.. Az átlag meg 15_4cm, amitől baromi messze vagyok.
2016. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha megkérdezik mekkora van akkor mindig megmondom az igazat. Van amikor nem hiszik el, pl ha neten ismerkedem akkor volt, hogy képet kértek róla. Küldtem és akkor meg olyan képet kértek ahol bebizonyítom, hogy valóban én vagyok a képen...

Szóval a bizalom tényleg sok esetben nincs meg.

24F

2016. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem a méret a lényeg! Használni kell tudni!


Nagy kardal is lehet csatát veszíteni!

2016. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tiboo Martino ***** válasza:

Én sosem hazudtam ha szóba került, hossz: 15,5cm; átmérő: 4,5cm. Minek kamuznék, ha a kézről le lehet olvasni mekkora is valójában? (ezt egy lány mutatta meg nekem anno).

Ezért is nem volt már alkalmam 2005 óta "oyan" jellegű társas tevékenységben rész venni. Mármint azzal a néhány lánnyal (pontosítva három) akikkel úgy tűnt mintha... De a méretek tudatában az érdeklődésük hirtelen megszűnt, előtte meg minden felfelé ívelőn alakult és utána jött a szokásos, "elegem van a pasikból egy időre, de lehetünk barátok" szöveg, aztán meg egy hétre rá már mással kavarnak és ágyba is bújnak. Ugyanez játszódik le három különböző személyiségű csajnál, szóval nem véletlen és csak ennyire számít a méret! 17 éves koromban, net és tapasztalat nélkül még nem voltam teljes tudatában, hogy mekkorának is számít, ezért szintén őszintén, nyugodt szívvel megmondtam egy lánynak, aztán jött a pofámbaröhögés és a kiegészítés, hogy: "Viccelsz? Mit akarsz te azzal? El is felejtheted a lányokat!" Egész életemben iyen sok kedvességet kaptam a hölgyektől, aztán lehet jönni azzal, hogy nincs önbizalma. Vajon miért?!


Mint mindig, itt is látom feljön a kedvencem: "csak jól kell tudni használni!" :D

Akinek szinte alkalma nem volt rendeltetésszerűen használatba venni, az valószínűleg "jól" is tudná! Ez is oyan dolog, hogy gyakorlat teszi a... Szóval erre nincs megoldás. Amihez nem ért valaki azt felejtse el! Én így állok mindenhez, csak ezt nehéz felejtésbe taszítani, mert elég keserves és értelmetlen oyan tudattal élni, hogy valaki a testi adottságai miatt nem méltó a szeretetre, főleg ha az a valaki saját maga!

[30\F]

2016. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!