Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a crossdress-es fiúk?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá az alkatuk, lányos az arcuk, akkor igen.
2016. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok...biztos emiatt nem tudom milyen a crossdress! Sebaj...raguglizok. Holtig tanulunk!
2016. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szia! És tudnál is élni egy ilyen sráccal aki néha beöltözik?"

Először is, nem hinném, hogy csak néha öltözne be. Ha erre vágyik, akkor ne csak néha hódoljon neki, hanem gyakran. Együtt tudnék élni vele, de akkor lenne egy pár szabály, például:

- nem csak a ruhát kellene felvennie, hanem ki is kell sminkelnie magát

- növessze meg a haját vagy vegyen fel parókát is

- gyantáztassa vagy epiláltassa magát, a lényeg, hogy egy szál szőr nem lehet rajta

- a női ruhát magának kell megvennie egyedül, és neki kell tisztán tartania

- az én ruháimat nem veheti fel

- házon belül kötelezően csak női ruhában lehet (még ha a barátnőim nálam vannak is), házon kívül pedig ő dönti el, hogy tetőtől-talpig nőiben megy ki, vagy csak bugyi, szivacsos melltartó és harisnya/combfix, amit a ruha alatt elrejthet

- a szexben megtanul elélvezni a prosztatájának izgatásával, és nem lepődik meg, ha néha a farkára erényövet kap, hogy ne izgathassa a férfiasságát

- ha be van öltözve és ember meg nem mondaná, hogy pasi, akkor a nyaralásokra nem hozhat magával férfi ruhát azt leszámítva, amiben jött és egy fürdőgatyát (persze beszélnie egyáltalán nem kell) - egyedül strandra engedném meg, hogy férfi gatyában legyen

- ha férfire vágyom, akkor viszont tudjon férfiként viselkedni

2016. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: Olyan emberek, akiket az izgat fel, ha az ellenkező nem ruháit viselhetik. Magyarul transzvesztiták.
2016. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy kicsit rosszul fogalmaztam de köszönöm a pontosítást, tisztában vagyok az általad leírtakkal ezt csinálom már jó ideje. :)
2016. jan. 22. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm 4-es! Utánanéztem én is.
2016. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NekoMc válasza:
100%

4-es! Tévedés! A crossdress nem kerverenő a transzfesztitával!

[link]

2016. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már így élek lassan 1 éve. persze egyedül pasiként nem egyszerü ezeket megtanulni mint smink meg a vásárlást. :S 21 éves vékonny srác s-m kb inkább S.
2017. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!