Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az ilyen típusú fiúk? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ha igen/nem, miért?


2016. jan. 2. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Elég ránézni, látszik hogy noku intelligencia.
2016. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ő:)

Ez a csávó már majdnem hogy nőiesebb mint férfiasabb, nem jön be :(

2016. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Első reakcióm, ahogy megpillantottam: fintorgás.

Miért? Mert visszataszító. És ezt az izmost teste sem kompenzálja. Részben, mert az agyongyúrt csávók nem az eseteim. Szolis is rendesen, akár egy grillcsirke, amit megint csak nem csípek. Túl mű és nem sok értelem sugárzik róla. De ez csak egy vélemény, valakinek tuti veszettül bejön. 22n

2016. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
elég agresszív feje van ... ráadásul pózer, amiből arra lehet következtetni, hogy belül halott
2016. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be (se a kinézete, se a stílusa).
2016. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jaj, isten ments!

Egyértelműen látszik, hogy csak a külsőségek érdeklik, a pénz, és engem az ilyen emberek kifejezetten irritálnak. És amúgy is olyan nyálas feje van, számomra nincs férfias külseje, márpedig nekem a férfias külsejű férfiak sokkal jobban bejönnek.

2016. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szedett szemöldök,szolizott bőr,pózerkedés...mitől kéne egyáltalán férfiként tekintenem rá?Ez még nőben is szánalmas lenne.
2016. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egészen visszataszító.
2016. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem valami török vagy pakisztáni? Itt UK-ben ilyen arcok dolgoznak a kebabos kajázdákban, csak kevesebb sminkkel.
2016. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Félig svéd, félig palesztin származású.
2016. jan. 2. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!