Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én férfi vagyok, így nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én férfi vagyok, így nem próbálom ki, milyen érzés amikor valaki szájába megy az ondó, de lányok tudnának mesélni erről?

Figyelt kérdés
sperma

2016. jan. 22. 14:09
 1/10 anonim válasza:
Isteni az a forró sperma
2016. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én majdnem hánytam...:( pedig semminek nem szoktam az elrontója lenni, simán engedem punciba, puncira, mellre, hasra... de a száj nem jött be :(
2016. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ment szájba,semmi gondom nem volt vele,le is nyeltem,semmi rosszullet nem volt,edeskes ize volt es meleg

Mintha egy meleg,sűrű kicsit csúszós valami lett volna

2016. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Sajátodat sem kóstoltad meg?

Akkor miért várod, hogy más megkóstolja?

2016. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mindenkinek más. Nekem ment a számba, nyeltem is már le, és őszintén szerintem kevés olyan csaj van, aki olyan elragadtatottan fog Neked cuppogni utána, mintha egy 5csillagos étterem díjnyertes menüsorát kóstolta volna végig. Nincs vele gond, és jó érzés, hogy a páromnak örömöt szerzek vele, de azért ha nem vagyok éppen olyan passzban én inkább kihagyom.
2016. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom nagyon élvezi ha a számban élvezhet el, érte megteszem mert nagyon szeretem, és szeretném ha neki nagyon jó volna velem az együttlét. Szerintem ez normális ennyit megtehetünk a párunkért. Cserébe ő is nagyon gyengéd velem. Nem nagy dolog nem kell itt rinyálni.


26L

2016. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bárcsak az én barátnőm is így fogná fel a dolgokat... sajnos olyan önző hogy csak akkor elégít ki ha neki is szexelhetnéke van. elismerésem!
2016. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kárpótlásul olyankor belecsókolok a szájába,szét maszatolva ,így még izgatóbb lesz a páromnak
2016. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az az izgató, hogy amikor a kedves a számba élvez, akkor az ajkaimmal is érzem, ahogy "pumpálja" a spermát, érzem a lüktetést, a keménységét.

És az ízével sincs semmi bajom, olyan szelídgesztenye ízű, meleg és jó. A kedvesem része, melyet átad nekem, mert ki tudom belőle hozni...

Összetartozunk!

2016. jan. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ízét is, de ami igazán izgató benne, az maga a folyamat. Ahogy közeledik a pasi a csúcshoz, és látom meg érzem, hogy egyre jobb neki. A végére pedig egészen eksztázisba kerül, elveszíti a kontrollt, csak bedugja mélyen, és úgy pumpálja a számba az ondóját, mintha a puncimba menne, vagy teherbe akarna ejteni vele. :)
2016. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!