Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg kínos, hogy 46 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kínos, hogy 46 évesen egy 22 éves férfi tetszik?

Figyelt kérdés

Először nem akartam neki esélyt adni, de addig próbálkozott, amíg nem tudtam nemet mondani és életem legjobb döntésének tartom. Nagyon aranyos és figyelmes.

Barátnőim szerint viszont ez nagyon ciki és folyton próbálnak lebeszélni róla.


2016. jan. 18. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Had meséljek saját élményekről.

Én szerelmes verset kaptam egyszer, amit az óta is őrzök. Ekkor 25 voltam a barátnőm 50 engem sem érdekelt a kor soha. Csak az a bizonyos szikra. Ha az megvolt, s ugyanazt éreztük nem érdekelt mit mond más. Például a mai napig jóban vagyunk egy akkor 41 éves exemmel. Felköszöntjük egymást tartjuk a kapcsolatot.

Most a rosszindulatúak azt mondhatnák kifejezetten az idősebb nőket keresem. Nem. Volt mát 20 30 éves barátnőm is, a kor számomra tényleg csak egy szám.

Mondjuk én meg tanultam kezelni a rosszallásokat, de megértem, hogy nehéz.

Ezek csak merő rosszindulatból mondják, amit mondanak.

Én mellettetek állok, ne hallgass a rosszindulatúakra.

2016. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kínos, de ne is hallgassatok más véleményére. Lényeg, hogy jól érezzétek magatokat egymással :)


Személy szerint nekem mindig 18-30 éves barátnőim voltak, de egyszer kipróbálnám egy idősebb hölggyel is, ha úgy adódna


21F

2016. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!