Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rámindult a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámindult a legjobb barátnőm mindkét bátyja?

Figyelt kérdés

24 és 26 évesek. És hát nemtudom de mindketten furán viselkednek velem.... Az egyik még nyáron egyszer konkrétan a szemembe mondta, hogy megd.ugna, de betudtam annak hogy piás volt. De azota is furán viselkedik, állandóan félreérthető dolgokat mond meg néha fogdos ha olyan a szitu...szóval fura.

A másikkal meg multkor együtt aludtunk (vagyis bulizni voltunk páran és sokan egy helyen aludtunk el én meg pont mellette voltam), és végig fogdosott (amúgy a buliban is), folyton a kockahasára tette a kezem meg ilyenek :D es tenyleg az a legdurvább hogy nem 17-18 éves kisfiuk :D

Nagyon jól néz ki amúgy mindketto.

Szerintetek mit akarnak vagy csak már nagyon beképzelem a dolgokat?

18L


2016. jan. 17. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azt gondolják,hogy túl könnyen kapható vagy.Nemis tudom,miért...
2016. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1-el értek egyet.



25F

2016. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok ha ebből az egészből az sikerült leszűrni, hogy könnyen kapható és gerinctelen vagyok 👏🏻👏🏻👏🏻
2016. jan. 17. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Hagyod magad fogdosni? Egy kicsit is önérzetes nő képen vágna ezért egy férfit?

Férfit? Férfi nem fogdossa a nőket. Flörtöl Velük.



Nyilván meg akarnak fektetni.



25F

2016. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudd le egyszerre mindkettőt :D
2016. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A múltkor is te írtad azt a kérdést h ott aludtal buli utan a legjobb barátnődnél és a báttya rádindult??hogy átölelt meg ilyesmi. Mert ha igen akkor ez neked sztem a rögeszméd már :D
2016. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na igen, az pontosan o volt :D
2016. jan. 17. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,azt sikerült leszűrni,mert hagyod magad fogdosni a barátnőd testvérei által..képzeld el,ahogy együtt kibeszelik egymással.Nagyon gáz...
2016. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Igen, rád indultak.

2016. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!