Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piroskek kérdése:

Mit tegyek ha a kapcsolatban nem a legjobb a szex?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt, de soha nem kezdeményez a párom, és mindig ugyan azt csináljuk (ugyan úgy). Nekem a perverzebb dolgok is bejönnek, de neki nem. Valakinek van ilyen téren tapasztalata, hogy hogyan kéne kezeljem a dolgot? (én: f/24, Ő: l/22)
2016. jan. 3. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
változtass rajta, pl kötözd ki
2016. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek róla, esetleg mindig csinálj valami újat, de kis dolgokra gondolj... Aztán, ha neki nem jön be gondolkodj azon, hogy neked mennyire elhanyagolhatóak a vágyaid, lehet hogy mással kéne beteljesítened azokat. De semmiképpen ne döntsetek elhamarkodottan. Én szúrkolok.
2016. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon monoton és ellaposodott. Legyen fantáziád és változtass a szexen.

Ja, hogy soha nem kezdeményez? Akkor még nem elégítetted úgy ki hogy, az élvezettől a hajadat is kitépje mikor belekapaszkodik. :D

2016. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, hogy elélvezett és utána abba kellett hagyjuk, aztán nem is folytattuk, de nekem meg ott volt még a merevedésem... Ilyenkor ha mondanám neki hogy fejezze be kézzel vagy ilyesmi, biztos megtenné, de valahogy olyan érzés lenne nekem, mintha kénszerből kéne csinálnia, és az nagyon nem izgat. Az valahogy jobban bejönne, ha látnám rajta hogy szeretné. Remélem értitek mire gondolok.
2016. jan. 3. 14:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Élvezett már el, de olyan is volt, hogy nem, de akkor tudtam is és amikor megkérdeztem el is mondta. Van fantáziám, de tudom mit szeret és mikor jó neki, aztán általában azokat csináljuk. Volt hogy máshol akartam csinálni, de ott nem akarta (pl fürdés közben)
2016. jan. 3. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem valami nyitott a szexualitás terén. Mint valami fadarab, vagy prüd nő. Ösztönösen kellene jönnie neki.

Erről inkább beszélgessetek. Ne egyoldalú legyen a szex.

2016. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!