Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a legtöbben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a legtöbben, hogy a modell alkatú csajokkal a legjobb a szex? Az én tapasztalataim nem ezt mutatják.

Figyelt kérdés
Életem legjobb szexe egy nem túl szép lánnyal történt, akinek nem voltak nagy mellei, volt egy kis felesleg is rajta, de cserébe rendkívül szenvedélyes volt. Hasonló lányok, legyen önbizalmatok én például imádom az ilyen lányokat és szeritnem nem vagyok egyedül ezzel.

2015. dec. 30. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mert sokan nem is izgulnak fel a csunyácska lányokra.
2015. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csúnyákra én sem, de a nagy seggűekre annál inkább!
2015. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert a szexben nem csak a technika számít, hanem a férfiak női szépség iránti vágyának kielégülésre is.


Értem amúgy mit mondasz: Fizikai értelemben a legjobb szexeim nekem is átlagos arcú lányokkal voltak. De egy gyönyörű, de ágyban szarabb csaj ezt kompenzálja a kinézetével. Aki egyszerűen csak szép, annak nem annyira kell jól dugnia, mert valami máshonnan jövő vágyat meg jobban kielégít a férfiakban.

2015. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pasik látvány alapján, csajok mondani való alapján választanak párt.

Ezért a lányok sminkelnek, a pasik meg hazudnak.



És nyugi, nem vagy egyedül. Egy öntelt, önbizalom hiányos lány senkinek sem kedvence. Ugyanakkor a ponró hatását is érezni. Sokan nem fogják fel, hogy azok színészek, nagyon kisminkelve és nem a valóság.


Nagy Feró viccét idézve: "Miért szexelnek jobban a kevésbé szép lányok? - Mert nekik muszáj!" - ugye ez azt mondja, hogy azért szexelnek jól, mert nekik nem elég szépnek lenniük és kész, nekik tudni is kell valamit. Én meg azt mondom, hogy akinek van önbizalma és élvezi a szexet, az aktív lesz és jobb lesz az ágyban, nem hagyatkozik arra, hogy ő már megtette, amit kell, itt van, ba*hatják.

2015. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy sok jó csaj csak eldobja magát, és elvárja, hogy kényeztesd, ő meg nem csinál semmit, mert neked már az is élvezet, hogy dug.hatod.

Nem hajlandóak szo.pni, sem felül lenni, nem játékosak, sok esetben még csak nem is élvezik a szexet.


Biztos van kivétel, elvégre sok szép csaj meg is él a testéből. ;)


Másrészt mindenkinek más a szép. Nekem pl. a piszkafa csajok nem jönnek be, én a kerek popsit, a telt formákat szeretem, nekem az a szexis. Lágy, selymes, illatos, élvezet hozzá bújni, jól megmarkolászni.


A modell alkatú csajok új néznek ki, mint egy ruhafogas és feltörik a farkamat. :/

2015. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!