Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Szeretitek az izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Szeretitek az izmos testet?

Figyelt kérdés
(Nem a szétkoxolt, lufikra gondolok, hanem a szépen kidolgozott szálkás izomzatra)
2016. jan. 17. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy esztétikailag szép, az ismerkedésnél nálam nem jelent előnyt, és nem is helyettesít bizonyos elvárásokat.
2016. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A finoman szálkásat igen, de jobb szeretem a nagyon vékony testet minden plusz izom nélkül. [link] ami ennél izmosabb az már nem igazán tetszik.
2016. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első jól fogalmazott. Olyannak jó, aki futó kaland, de egyébként a test önmagában kevés.
2016. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik a kapcsolat minősége! Elsősorban az érzelem, az értelem, majd utána a kulturált, jó megjelenés. Ha mindez párosul egy sportos alkattal, az csupán egy plusz pont.

Schwarzenegger is kisugárzásának, belsőjének köszönheti sztárságát, nem kizárólag a testének.

Sokszor inkább Bud Spencer-t választanám, mint holmi izomagyút!

2016. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Még szép!! :P

De persze az igaz, hogy hosszútávú kapcsolatnál nem ez az elsődleges szempont.

2016. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Igen, szeretem. Nálam ez fontos szempont. 20/L
2016. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lány vagyok, hanem srác, de abszolút egyetértek az előttem szólókkal. Az izmos test maximum egy plusz, egy extra, nem mindennek az alapja, ahogy sokan gondolják.


Én az izmos kategória vagyok, nem a felfújt, hanem az arányosan, szálkásan izmos. Egyrészt még így is volt itt épp a napokban, hogy megkaptam egy lánytól, hogy túl izmos vagyok képcsere után - ízlések és pofonok. Másrészt régen, amikor nem sportoltam ennyit (mert ez nem cél, hanem mellékhatás), akkor sem ment rosszul a csajozás. Egyszerűen nem ettől függ. Persze a külsődre könnyű fogni, ha épp nem megy valami, hiszen az olyan körülmény, amiért 'nem felelsz', de ez csak hárítás.


Summa summarum - pluszt adhat, de nem váltja ki az egyéb kvalitásokat. Legyen meg a kellő stílus, legyél rendben fejben és legyél korrekt :)


Nem zárkózom el a téma privátban való tovább boncolgatásától. Ha valakinek ez fontos szempont, dobjon egy üzit :)

2016. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naná :D ott van lökő izom is :P
2016. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!