Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti is szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti is szeretitek fogdosni, tapizni a párotok fenekét?

Figyelt kérdés

Az én barátnőm szokta, főleg az ágyban és nem tudom, hogy ez egyedi eset e, vagy más lányok, nők is szeretik ezt csinálni. Mert nekem egy kicsit furcsa, de jól esik egyébként :D

19F és 19L


2016. jan. 11. 19:24
 1/6 anonim válasza:
80%
Igen szeretem.Es mindig mondom neki hogy jo a popsija. 18/L
2016. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez rám is jellemző, de én nem csak a fenekét szeretem fogdosni, hanem mindenét:)
2016. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is mondtam a páromnak,hogy király feneke van,de nem izgatott különösebben soha. Aztán úgy másfél év után odatévedt a kezem hancúr közben és WOW, imádom.:D Szerintem ugyanolyan természetes, ha nekünk is tetszik a hátsótok,minthogy nektek a mienk. Örülj is neki, bizti cuki popsid van.:D nem,nem egyedi eset amúgy akkor megnyugtatlak.
2016. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En nem szoktam a ferjemet. Engem nem izgat de van olyan no aki kulon megnezi pasi feneket mar ismerkedeskor is ;) Orulj ,hogy tetszik a baratnodnek;))
2016. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is szeretem :D

21L

2016. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyémet ki is nyalja szexnél. ez most teljesen komoly, nem trollkodás.
2016. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!