Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgye, lányok! Titeket izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgye, lányok! Titeket izgat a sperma? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Ki, hogy viszonyul magához az ondóhoz? Izgatónak találjátok, szeretitek ha olyan a puncitok, rátok megy? Szeretitek az ízét? Szoktatok olyanra gondolni, hogy most úgy szátokba vennétek, lenyelnétek?

Milyen lenne nélküle? Arra gondolok, hogy semleges, rosszabb esetleg jobb lenne, ha nem jönne sperma az orgazmusnál? Esetleg csak simán a szex része és ennyi?

Komolyan érdekel hogy viszonyultok hozzá! Ha szeretitek vagy izgat, az miért van, mi izgat benne?


Szívesen fogadom a hosszú leírásokat is! :)


Egy kíváncsi 23 éves férfi.



2016. jan. 10. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat, utálom az ízét, de abszolút elfogadom hogy van és ha kelm le is nyelem, de nem rajongok érte.
2016. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat és nem szeretem magát az ondót. Inkább csak magát a szopást, a párom farkát. Lenyelem ha úgy van, de nem vágyom rá.
2016. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2016. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem,de itt nem részletezném.
2016. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a párom spermáját. Neki nagyon jóízű, szeretem ha a számban élvez el szívesen nyelem le.
2016. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2016. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Szeretem a páromat cumizni. Mindig számba engedem és nyelem.
2016. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, nincs vele bajom. Ha nem lenne, akkor viszont "hiányozna". Az ízét különösebben nem szeretem, szerintem semleges, de a barátom nagyon szeret a számban elmenni - ezért 10ből 9szer így fejezzük be. 25N
2016. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!