Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit/hogy élvezne a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit/hogy élvezne a barátom, hogy tudna elélvezni?

Figyelt kérdés
Először kényeztettük egymást, pettingeltünk. Majdnem 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, és azért nem kezdtük hamarabb, mert nekem korai lett volna. Én még nem próbáltam maszturbálni, pedig akárkitől kérdezem, már mindenki csinálta. Szóval először élveztem el, mert neki sikerült kielégítenie. Mikor viszonoztam volna, nem ment. Probálkoztam szájjal és kézzel is, sőt mindkettőt egyszerre. De nem. Azt mondta, hogy azért nem ment, mert vagy 5 óráig állt neki folyamatosan. Meglepő, de tényleg, nagyon elnyújtottuk az előjátekot simogatásokkal. Lehet ezért nem ment? Majd saját magát elégítette ki, amíg én mellette feküdtem az ágyban, és ez nagyon elkeserített, es megalázó volt. Mert hát nekem nem ment. Legközelebb, hogy sikerülhetne? Kinek mi a legjobb? Elsősorban pasik válaszát várom, de nők is irhatnak, hogy a párjuk mit szeret a legjobban.

2016. jan. 16. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudsz neki segíteni. Kérd meg, hogy 1-2 naponta maszturbáljon csak.


És attól még, hogy magának csinálja kényeztetheted más erogén cónáját. Az ajkaddal, nyelvedsel, kezeddel cirógathatod az oldalát, nyakát, mellbimbóját.

2016. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem, megbeszélem vele. Köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. jan. 16. 17:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez azért is lényges mert akkor sem fog majd elmenni amikor belédhatol. A hüvelynek nincs olyan erős szorítása mint a maroknak.
2016. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Utána leírom a véleményem :-)

2016. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!