Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, körül tudnátok írni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, körül tudnátok írni a szex közbeni "teltségérzet" fogalmát? Illetve, hogy ettől jó a szex? Vagy, a hogy mozog benned valami?

Figyelt kérdés
bocsi, az ostoba fogalmazásért :) de fogalmam sincs, hogy hogyan lehet ezt elképzelni :D az olyan válaszolok légyszi kíméljenek akik azt tanácsolják, hogy dugjak fel valamit magamnak, hogy érezzem, köszi :)
2016. jan. 12. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kettő kombinációja teszi jóvá :)
2016. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is az érdekelne, téged ez a kérdés miért izgat, de egyébként nem tudom hogyan lehetne körül írni.


Ennek sokkal inkább az érzelmekhez van köze. Ha azzal csinálod, akit szeretsz, akkor úgy érzed a lelked teljesedik ki a másikkal. Ez talán túlságosan is érzelgősen hangzik, de így van.


Ha olyannal(/vagy olyasmivel) vagy, aki (/vagy ami) nem kötődik hozzád érzelmileg, akkor aligha érezhetnéd ezt a fajta teltség érzetet.

2016. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tegnap olvastam két kommentben is, hogy azért jobb mert úgy érzem "teli vagyok" vagy valami hasonló megfogalmazás volt.. és nem igazán értem ez mit jelent. csupán ennyi.
2016. jan. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!