Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 centis pénisszel lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 centis pénisszel lehet jobb élményt nyújtani mint egy nagyobbal?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és magas is szóval ez a méret kicsinek is tünik. Félek hogy nem elég jó mert sok nő tapasztalt nagyobbat.
2016. jan. 12. 19:52
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
59%
Sosem lesz vége a péniszkérdéseknek. xD
2016. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne lehetne? Nem az a lényeg, hogy mekkora, hanem hogy mennyire bánsz vele jól.
2016. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
figyelj... ha nem tetszik akkor sem kell kétségbe esni. légy férfi és vágd le.
2016. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne lehetne. Akassz ra egy 60 literes zsakot, tele 20ezresekkel.
2016. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
De vége lehetne az ilyen kérdéseknek, ha egy automata bann-t kapna aki ilyen kérdést ír ki. :D Amúgy bőven átlagos, kicsit felette is van, teljesen jó. De cseszheted, ha nulla a kreativitásod a szexben.
2016. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

SZERINTEM ha azonos embert nézünk, azonos mentalitással, akkor egy nagyobb pénisszel (bizonyos határok közt) sokkal jobb élményt tud nyújtani, hiszen nagyobb pénisz=intenzívebb érzés és legrosszabb esetben is hozzászokik a mérethez a hölgy.


VISZONT rengeteg srác áll önzően a szexhez és az ilyesmi felfogású egyedeket nem nehéz lepipálni az ágyban egy kis odafigyeléssel.


15cm-el meg semmi gond nincs, úgyis első sorban a szélesség a lényeg.

2016. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen vastag kérdező ?
2016. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!