Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vibrátorra garancia mit takar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vibrátorra garancia mit takar?

Figyelt kérdés
rendeltem interneten keresztül egy vibrátort első alkalomnál lett vele valami ha vissza küldöm új lesz vagy azt szerelik meg ? van olyan ember aki ezt csinálhatja ? ott lehet fejben kis bajság nem ?
2016. jan. 12. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Garanciánál az eladó dönti el, hogy megjavítja vagy újat ad. Arra azért én is kíváncsi lennék, ki szerel ilyeneket.:D
2016. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az volt h nálam maradt a régi és kaptam egy másikat

másik márkát :-D

kinek kellene olyan amit akkát használtál is ???

2016. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs abban semmi.

Sokszor csak lepattintják a borítást, az kuka, de maga a szerkezet javítható, ha kész, akkor irány a gyár, rá az új borítás, és eladják újra.

2016. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!