Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kaphatok e feljelentést, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok e feljelentést, ha lefekszem egy 14 éves lánnyal,18 éves létemre?

Figyelt kérdés
Természetesen az ő beleegyezésével együtt. De kiszabható rám valami ha úgy dönt hogy feljelent?

2016. jan. 9. 17:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
És hogy születik meg az ítélet? A vádlott tagad, bizonyíték nincs, a szembesítések sikertelenek. Mi használható van? Kimondják, hogy jó, akkor biztosan igaz? Azt megint meg lehet támadni, mert jogszerűtlen. Még akkor érteném, ha több ilyen ügye lett volna...
2016. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21: Nem vagyok ám jogi szakember, így nem tudom biztosan, én is csak azt tudom neked továbbadni, amit a témában olvastam. Elítélhetnek valakit például DNS vizsgálat alapján. Hogy ha az erőszakot megelőzően védekezés nélkül történt köztük szexuális aktus, akkor az máris egy rossz pont. Márpedig egy párkapcsolatban ez viszonylag gyakran előfordul. Ezért ez így önmagában nem is elég az ítélethez, ezért felsorakoztatnak pár pszichológiai szakvéleményt, melyben kimutatják, hogy a férfi erőszakra hajlamos, indulatos és különben is több múltbéli kapcsolatában többször erőszakosan lépett fel. Ezt ugye alátámasztják a tanúk (az exek), a nő közeli barátai, rokonai. Innentől kezdve pár könnycsepp innen, egy indulatos szó onnan és máris megszületett az ítélet. Persze nem ilyen egyszerű az egész. Tényleg nehéz meghatározni azokat a módszereket, melyek nem áldozathibáztatásnak minősülnek, de tiszteletben tartják az ártatlanság vélelmét is.
2016. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy hamis tanúzás és a hatóságok félrevezetéséért legalább 15 év jár.. tehát nem igen fogják feljelenteni nemi erőszakért.
2016. jan. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Le. Én is csináltam ilyet lánnyal

20/f

2021. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!