Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban elveszteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban elveszteni a szüzességet? 18/L

Figyelt kérdés
Jó vagy rossz ötlet? Már nagyon vágyom rá, de párkapcsolatra meg nem és most van egy férfi akivel megtehetném, de 20+ korkülönbség van közöttünk. Most nagyon vágyom rá, de félek, hogy megbánom később. Hasonló tapasztalatok?

2016. jan. 8. 18:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

Inkább hozzád hasonló korúval...neki csak arra kellesz, egy 20-25 evéssel pedig még komoly kapcsolat is kialakulhat belőle!

Ne tedd meg! Inkabb szexcsetelj, vagy kamozz az is sokat segit ikyen esetekben!

2016. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Az kicsit furcsa hogy több mint 20 év van köztetek, úgy én nem tenném meg, bár igazából jobb tapasztaltabb pasival elveszíteni. Én hasonló szituba vesztettem el 19 évesen. Igaz mi csak két hete ismertük egymást, nem tudom nálatok hogy van ez. Én örülök hogy így történt, igaz több nem lett belőle, de nem bánom, mert kiderült mindkettőnk részéről hogy nem illenénk össze. Megbeszéltük és egyik részről sincs harag. Én sajnálom hogy addig vártam a szexel, nem kellett volna, mert mostanság így eléggé aktív a szexuális életem,és lehet hogy ha hamarabb elkezdem a szexet, nem váltogatom így a partnereimet, és nem kezdem el bepótolni ami kimaradt. :D

20L

privit nem kérek :D

2016. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha szexre vágysz, én akkor se tenném meg.

Én elég későn, majdnem 23 évesen vesztettem el a szüzességem. Sokszor gondoltam rá, hogy belemegyek egy szexkapcsolatba, de mindig tudtam, hogy képtelen lennék rá, mert én nem szexelni, hanem szeretkezni szeretnék.

Nem bántam meg, hogy vártam, örültem volna, ha előbb történik meg a dolog, de így alakult, nem haltam bele.


A barátnőm szintén 22 évesen vesztette el a szüzességét részegen, 3-4 hete ismerte a srácot...azt mondja, nem bánta meg, pedig utána hónapokig bőgött, hogy csak arra kellett a srácnak, és nem keresi, és kihasználták, stb.


Ha tényleg csak szexre vágysz, akkor keress valami veled egykorút, de ne egy 40-es faszit.

2016. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha siman el akarod veszteni es ennyire mind1 akk már fesztiválon is elveszthetnéd.
2016. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld.
2016. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Tökmindegy mit mondtok neki, ha már ez megfordult a fejében úgyis komoly kis szexuális karrier áll előtte ha megteszi ha nem. Egy embert meg már ilyen korban úgyse lehet megváltoztatni.
2016. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sunshinedoll ***** válasza:
36%

Szexkapcsolatban: igen

40 éves pasival: NEM!


24L

2016. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha tetszik a pasi akkor miért ne! Tapasztalt és többet tanulhatsz tőle mint egy korodbelitől.
2016. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen is vannak olyan pasik akik már tapasztaltak az életben sok mindent és gyengéden állnak ilyen kóru lányhoz nem pedig meg csinálják terhesen meg ott haggyák a lányokat
2016. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!