Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés 2 szűznek lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés 2 szűznek lefeküdnie egymással?

Figyelt kérdés
Egy fiú és egy lányra gondolok, akik szüzek. Mit kell tudni erről, hogy kb. hogy kell csinálni? Lassan? Odafigyelve? Keményen? Meg mennyire kezd el a csaj vérezni? Köszönöm a válaszokat!négy!
2016. jan. 6. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én is egy szűz pasitól vesztettem el:) Jó érzés volt,hogy mindketten első ízben éltük át ezeket a dolgokat.

Elején sok előjáték,izgatás legyen,aztán szép lassan,óvatosan,hogy a lehető legkevésbé fájjon a lánynak(lehetőleg misszionárius pózban,szerintem az a legkevésbé fájdalmas).Én nem véreztem de eléggé fájt,van,aki vérzik is,készítsetek oda egy törcsit.Nyugi,jön majd minden magától;)

2016. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én valamikor régen egy igen jó tanácsot olvastam: ha mindketten szűzek vagytok, akkor legyen jó humorérzéketek.:) Egyikőtök sem fog mindent úgy csinálni elsőre, ahogy elképzeltétek, de csak akkor lesz jó élmény az első, ha nem paráztok rá, és nem bosszankodtok közben, ha valamelyikőtök bénázik. Nevessetek magatokon, ha valami nem úgy megy, és próbáljatok a másiknak minél több visszajelzést adni, mikor jó érzés, amit csinál, mikor nem annyira. Így lesz egyre jobb a szex.
2016. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem, ez a létező legrosszabb párosítás!!!Ha pl. valami nem úgy sül el,ki érzi majd magát hibásnak? Ki sérülhet hamarabb érzelmileg? Ha a fiú hibázik, a lány őrlődik e azon: vajon én vagyok a hibás,mit ronthattam el? Az én véleményem az: hogy akar 1 fiú 1 szűz lánynak segíteni,örömet okozni,ha ő maga sem tudja önmagának mi a jó? Aki saját magában nem bízik hogy tud önbizalmat nyújtani sugározni,ami 1 lánynak nagyon fontos? Honnan tudja a fiú mire gondol a lány,vagy mit érez,hogy éli meg? Főként bele gondol e hogy mitől fél a lány? Tudja e hogy a szexualitástól való félelem milyen hatással van a lányra,a szexre,hüvelyi összehúzódásra? Egyáltalán bele gondol e mire lehet szüksége a lánynak,hogyan tudnék segíteni neki,hogy minél jobban,könnyebben zavartalanabbul,szebben élje meg mind azt ami vele történik?


ezeket persze el lehet viccelni,de létező problémák: ...és mint minden problémára megoldás is van!!!



Szerintem 1 tapasztalt fiú sokkal többet tud segíteni hogy semmit ne érezz cinknek,vagy gáznak amit elvileg úgy éreznél. Ne érezz félelmet,minél kevésbé fájjon,és hogy valójában tudd is miről szól az egész,mert elég nagy zavar van ezt illetően a fejekben.Ne érezd azt hogy neked meg kell felelni, teljesíteni kell.Többnyire ezért választanak a szűz lányok szűz partnert,mert így kevésbé érzik hogy bénáznak,vagy nem tudnak semmit,vagy hogy vajon elég leszek e neki?Csak az gáz hogy az egész nem erről szól,vagy is ez csak a lányok fejében zavar.A szüzesség elvesztése a másik testének a felfedezéséről kell szólnia, ha tapasztalt ha nem,hisz: a szüzek java része fél a szextől,mert csak a teljesítmény szemszögéből képesek gondolni rá,mintha sport lenne az is!! Talán ha jót szexelnél,tudnál mindent kitüntetnének,kapnál érte érmet,díjat meg dicsérnének,ugye nem? Szerinted ha tudják hogy szűz vagy nincsenek tisztába azzal hogy szinte semmit se tudsz? Akkor mitől is félsz?

2016. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, az első úgyis macerás lesz és fájni fog a lánynak. A fiú meg hamar elsül. Szóval egész jó kombináció. Viszont életre szóló emlék mindkettőtöknek. Az a lényeg, h higgadjatok le, nem kell az elsőre ráparázni! Majd úgy a 10., 20. szex már TÉNYLEG jó lesz. Addig max az újdonság lesz benne jó.

Még egy tapasztalt párnak is egymásra kell hangolódnia.

Az elsőnél az a lényeg, h romantikázzatok kicsit, összebújás, kedveskedés, stb. Sok petting. Sztem nem kéne keményen :)

H mennyire vérzik a csaj, az nagyban függ az életkorától és egyéb tényezőktől (pl. mit sportolt, mert attól elvékonyodik, de még az is lehet h már feldugott magának vmit) de arra készüljetek h a lepedőt valszeg mosni kell. Nálunk közben csak pár csepp volt... aztán utána egy egész kis pici tócsa :DD

Mindenesetre a mai napig boldogan gondolunk rá, pedig akkor a barátnőm nagyon sikítozott, de nem az élvezettől hanem a fájdalomtól... (pedig finoman próbáltam)


Az jó ha nincs a közelben senki csak ti magatok vagytok akkor könnyebb ellazulni. Esetleg egy kis masszázs, kényeztetés előtte h ellazuljon a csaj. Remélem segítettem.

2016. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!