Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessem rá erre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem rá erre a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Már kb 4 éve ,hogy viszonyunk van egymással. De valamiért azt szeretném ,hogy legyen vadabb velem és arra a kémény szexre vágyom. D.ja keményre a puncim vagy valami.Néha húzza hajam,de ennyit szokott. Nem akarom ,hogy azt higyje,higy kevés,de néha tényleg az.

Szóval ,hogy utaljak rá finoman?


2016. jan. 5. 21:35
 1/8 Sulek Péter ***** válasza:
Kémény szexre-bocsi :D a,úgy finoman kezzdj el te vadulni, s hátha ő is vagy mutass neki filmet nézzd csak milyen jó kis videó a psi te vad vagy valahogy vezesd rá :)
2016. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Verbálisan biztos megértené.
2016. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sulek Péter ***** válasza:
amúgy szexpartner váltás csak kérdezem lehet vele jobban összepasszolsz ?:)
2016. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őt már megszoktam
2016. jan. 5. 21:38
 5/8 Sulek Péter ***** válasza:
amit most fogok csinálni az nagyon ócska lesz és bunkó de tuti tudnék segíteni :) ha érdekel írj privit
2016. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tanácsot szeretnék utolsó és nem ismerkedni!!!!
2016. jan. 5. 21:45
 7/8 Sulek Péter ***** válasza:
írtam neked tanácsokat is :P viccen kívül nézz előtte olyan filmeket amit élveznél, pl mintha ő lenne a férfi főszereplő hátha észreveszi magát, vagy nyugodtan monnd neki nyugodtan szex közben is hogy még kicsit durvábban szerintem óvatosan lehet rá célozna
2016. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sulek Péter ***** válasza:
amúgy bocsi de 4 éve ismerhetnéd annyira,hogy mire vevő hogyan lehet célozgatni mit ért ilyenek, de szerintem a szokásai nem fognak változni ha nem kemény az ágyban akkor nem lesz az :D
2016. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!