Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vezessem elő a páromnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem elő a páromnak?

Figyelt kérdés

Vettem egy vibrátort és szeretném kipróbálni vele a prosztatamasszázst. A párommal beszélgettünk már a dologról érintőlegesen, de konkrétan sosem beszéltük meg hogy igen vagy nem. Nekem van másik, nagyobb játékszerem, de azzal nem mertem próbálkozni, mert elég vastag szerintem. Most vettem egy vékony, ujjnyi vastag vibrátort, amivel szerintem már nem lenne baj.

Hogyan tudnám felvetni neki, hogy próbáljuk ki?



2015. dec. 8. 10:48
 1/10 PearlDiver ***** válasza:
100%

"Szia drágám, itt ez a vibrátor, van kedved hozzá hogy feldugjam a fenekedbe?"

A férfiak az egyenes beszédből értenek.

2015. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó, de ettől szerintem a férfiak nagy része kiszaladna az ajtón!
2015. dec. 8. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre gerjedsz? Vagy mi haszna ennek?

Miért akarna egy nő, feldugni egy férfinak akármit is?:D ezt forditva szokták nem?

2015. dec. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, fordítva szoktuk.

A prosztatamasszázs elvileg nagyon kellemes a férfiaknak. Úgy gondoltam, hogy ki lehetne próbálni például úgy, hogy szájjal kényeztetem közben, vagy hogy rajta lovagolok és úgy.

2015. dec. 8. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán jó élményt akarsz neki, először az ujjaddal próbálkozz, hogy te is, és ő is szokja meg, hogy milyen érzés. Ha már ujjal kellemes neki, akkor jöhet a vibri is. :) Elsőre fura érzés, de nagyon jó. :)
2015. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jajjj,naneee! kiaz a beteg nő,aki ezt élvezi?!
2015. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozd szóba megint. Nem lesz gond. Max nemet mond.
2015. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem bírom elhessegetni a képet, hogy csajommal fekszem az ágyban, és egymást kölcsönösen egy-egy vibrátorral elégítjük ki. Engem felizgatott a gondolat, hátha a párodat is!
2015. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyi prud tirpak..

Volt benne részem es imadni fogja a pasid is ;)

Aki nem probalta az mi alapjan szolja le?! Pff...

Barcsak tobb ilyen csaj lenne...

2015. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt barátnőmmel csak ujjal próbáltuk. Először csak beszélgettünk róla, aztán egyszer szex közben felhozta és kipróbáltuk. Ha láttad eddig rajta, hogy érdekli a dolog, nyugodtan hozd szóba. :)

Nálam sajnos elmaradt a hatás, mert a lány nem igazán jól csinálta.

2015. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!