Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tetszek a csajoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a csajoknak?

Figyelt kérdés
Régen középsuliban sok lánynak tetszettem, gyakran ők "szedtek fel" engem, most viszont szinte keresztülnéznek rajtam. Állítólag nem vagyok csúnya, és a stílusom se olyan amire rá lehetne fogni. Nem vagyok kigyúrt, de sovány se. Követem a divatot (csak ami tetszik belőle), és próbálok időnként megújulni is, mégis az évek alatt vmi megváltozott. Lehet köze ahhoz, hogy belül milyennek érzem magam? Kihathat az ember hangulata arra, hogy milyennek látják mások? Exem és barátai szerint mindig mogorván, és durván nézek, mint aki embert akar ölni, én mégse érzem úgy magam. 26F

2016. jan. 5. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Légy oszinte minden csjjal, azzal barkit le lehet venni a lábáról
2016. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ők így gondolják, érdemes elgondolkodni rajta. Végtére is; ki akarna odamenni egy olyan sráchoz, akinek a szemében gyilkolási vágy ég?

Egyébként meg légy magabiztosabb. A külső egy dolog, a magabiztosság és a jó duma viszont jóval többet ér. Hajrá :D

2016. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De el se jutok a beszélgetésig velük. Mintha nem is léteznék. Ha mégis meg tudja egyikük hogy tetszik nekem, az a válasz jön hogy én neki nem.
2016. jan. 5. 00:21
 4/9 A kérdező kommentje:
2.-es! Eszem ágában sincs bántani senkit. Sőt munkahelyen is inkább kerülöm a konfliktusokat. Nem érzek haragot se, nem akarok megölni senkit. Inkább komoly vagyok, mert sokat agyalok belső dolgokon. Tényleg nem tudom miért látnak ilyennek.
2016. jan. 5. 00:22
 5/9 anonim ***** válasza:

A mogorvaság tényleg kihathat azért a megítélésedre. Középsuli után már könnyen lesz a többség mogorva, nem akar magának még egy ilyen társat is.


Nekem általánosban és középsuliban is felhozták, hogy folyton mosolygok. Mégse volt barátnőm. Egyetemen meg valahogy többször is előfordul, hogy elkezdenek velem beszélgetni olyan lányok, akik behuppannak mellém a sorban.

2016. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Chatelj és akkor nem kell kepet mutatni rogton. Aztán csak le kell beszelni a numerat, olyan konnyen megy hogy csak na
2016. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Regisztráltam társkeresőre. Kb 40-50 lányra rányomtam hogy teszik, és talán 2-en megnézték az adatlapomat. Ebből a 2-ből meg szerintem egy se méltatna válaszra.
2016. jan. 5. 00:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt gyk-n is jól lehet csajozni, de a klasszikus chat.hu is él még
2016. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Suliban könnyű ismerkedni, mert egy korosztály egy helyen, és közös téma is mindig van.

És sokan középiskolás korukban magabiztosabbak, mint később bármikor.

2016. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!