Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összetarthat a szex egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetarthat a szex egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátommal a szex fantasztikus, cserében semmi más nem működik. Ő szeret, de én még mindig nem vagyok szerelmes (5 hónapja vagyunk együtt), nagyon különbözőek vagyunk, veszekedni is sokat szoktunk, nem tudjuk ebben a formában elfogadni egymást, meg akarjuk változtatni a másikat. Van ennek így értelme? Nem akarok szakítani, mert senkivel nem volt még ilyen jó a szex, viszont kapcsolatban sem jó vele lenni, állandóan feszült vagyok miatta. Hosszú távon fenntartható, lehet így családot alapítani? (Mert már mindketten abban a korban vagyunk, hogy ezen gondolkodunk)
2016. jan. 3. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat így nem működőképes. Beszéljétek meg, hogy különmentek de szexelni összéjártok. Lehet, hogy belemegy. De az úgy semmiképpen nem oké, hogy meg akarjátok változtatni egymást.



25F

2016. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig amíg nincs tétje a kapcsolatnak igen. Azért én így nem alapítanék családot, lehet találsz olyat akivel a szex is jó lesz és megfértek egymás mellett. Ha együtt maradtok ez a kérdés 10 év múlva fog felmerülni, amikor már nem olyan fontos a szex. Csak a gyerekek ezt hogy élik meg az se mindegy.
2016. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szex az egyik alappillér egy kapcsolatban, de ha másban nem egyeztek, ott már gubanc van. Nem lehet valamit a másikra erőltetni, amit nem akar. Kommunikációval sok problémát ki lehet küszöbölni. Itt nem az a baj hogy, különbözőek vagytok, hanem az hogy makacsok, és egyikőtök sem enged a másiknak. Ebből így kapcsolat, nem sokáig lesz. Változtatni kell a természeteteken, a hozzáállásotokon.
2016. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha "csak" veszekednetek meg talan. De hogy megvaltoztatni a masikat... Az nem jo.

Menjetek szet mindkettotoknek jobb lesz, neha jarjatok ossze szexelni es maradjatok joban. Tobbet er szerintem :)

2016. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ti betegek vagytok...
2016. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hármas! Próbálunk változni mindketten, de az, hogy arra kér, ne poénkodjak vele, mert nem érti a humorom, nekem már sok, mivel életem a humor. Nem tudjuk egymást megnevettetni, nekem ez a legnagyobb bajom vele.
2016. jan. 3. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem működik úgy hogy meg akarjátok változtatni a másikat. Épp arról kellene szólnia hogy elfogadjátok a másikat mivel szeretitek.
2016. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Családot? Így? Ezt komolyan gondoltad?
2016. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!