Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is szeretnek ugyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is szeretnek ugyan annyira szexelni mint a férfiak? Vagy akár még jobban is szeretik?

Figyelt kérdés
Így ahogy nekem is szinte minden nap kell, ugyan így a csajoknak is kell? Csajok is szinte minden nap szexelnek vagy legalább önkielégülnek?
2016. jan. 3. 14:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jóképű vagyok. Csak nem vagyok társasági ember. És nem ismerkedek sehol új emberekkel. Az az én problémám. Kis városban lakom.
2016. jan. 3. 14:56
 12/21 anonim ***** válasza:

a tapasztalataim azt mutatják hogy a csajok sokkal jobban imádják a szexet nálunk.

csak olyan a társadalom hogy a nőknél sokkal jobban megveti azt aki cserélgeti a partnereit, ezért a nők a nagyobb nyomás miatt ezt jobban elfojtják magukban, nem kefélnek akkor amikor kedvük van, de ha valaki megszeretteti velük vagy csak nagyon megkívánják akkor sokkal sokkal gátlástalanabbak és kívánósabbak mint a férfiak.

2016. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hogy, hogy hol, Bárhol. Nincs ráírva egy nőre sem hogy szexre kapható. Max az út melletti krumpliszsákra aki strichel.
2016. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

annyira szánalmas ez a ribizés. A legviccesebb hogy általában ezt olyan férfiak mondják akik 14-18 év között vannak és tipikus divat gyerekek, vagy a proli felnőttek akiknek az intelligencia szintje egy békáéval egyenlő. Amíg a nők egyenjogúak, addig annyit szexelhetnek amennyit akarnak. Fura mód a férfiakra nincs ilyen szitok szó..pedig lehetne. Had hódoljon mindenki az élvezeteknek addig amíg nem tesz tönkre vele családokat. A többi prüd meg konzervatív f#szszopó meg mehet közel keletre asszonyokat verni.


31/F

2016. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%

Én eléggé szexorientált vagyok, de megválogatom kivel fekszem le és nem érdekel erkölcsös-e vagy sem amit csinálok, a magam szabályaim szerint élek. A válogatósságom miatt nem volt csak sok partnerem, ha nincs szex akkor a saját kezemre bízom magam.

Nem kérek privátot.


22L

2016. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én mindig szexelnék.. de csak én. Masztizni sose szoktam, nem vájkálok magamban. 21/N
2016. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem. A férfiak megdugnák a 15-40 körüli nők 60%-át, akit látnak.


A nők dugnának a 15-40 körüli férfiak 2%-ával, akit látnak.

2016. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
a nők imádnak szexelni legalábbis velem. veletek nem annyira xd
2016. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18# as nem vagy egyedűl
2016. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Teljesen ember függő, van, aki naponta sokszor szereti, van, akinek meg elég a heti 1.

26L

2016. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!