Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azért nem áll fel neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem áll fel neki, mert nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

A barátom utoljára vagy három hete tudott bennem elmenni, azóta többször próbálkoztunk, de behatolás után nem sokkal lelankad neki. És utána csak akkor áll fel neki újra ha magát simogatja és az utóbbi időben el is juttatja magát a csúcsra. Nekem ez nagyon megalázó, hogy a pasim, mikor ott vagyok neki én is, a saját kezét választja. :( Nem történt vele semmi trauma, sőt a legjobb éjszakánk az volt, mikor utoljára elment bennem.

Próbálkoztam szájjal, vagy hogy én simogatom neki (hátha merev lesz annyira hogy behatolhasson) de nem jön össze.

Csak ha magának csinálja.

Már nem tudom leplezni a csalódottságomat sem, és kétségek között vagyok hogy ez mitől lehet :(

Szerintetek?


2016. jan. 1. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kommunikáció!

Mond meg neki, hogy ez így neked nem jó, nem vágysz a szexre, ha nem beszélitek meg és nem oldjátok meg ezt a problémát!

2016. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gumiban senkinek nicns elég ingere, csak az agy tartja fenn az erekciót ha képes eléggé fókuszálni az együttlétre.



ezért nem hibáztathatod a barátodat, hogy gumiban nembírja fenntartani az erekcióját mikor inger sem éri..

2016. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Gumiban senkinek nicns elég ingere"

Érdekes, az én páromnak nagyon is van gumiban is ingere!:) Semmivel sem másabb a szex, az élvezet egyikünk részéről sem, így, hogy gumiban csináljuk, mint mondjuk amikor fog. gátlót szedtem (amit egészségügyi okokból kellett abbahagynom).

2016. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

A párod csak hiteget ezzel, mert nem akar megbántani.

De midnketten tudjátok, hogy nem ez az igazság.


Becsüld meg őt.

2016. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi a hitegetés? 10 éve vagyunk együtt, tehát kellőképpen ismerjük egymást, egymás testét, a testi reakcióit és a teste nem hazudik. Piszkosul élvezi gumival is a szexet!

Nyilván egyértelmű, hogy jobb az érzés gumi nélkül a pasiknak, nem azt mondtam, hogy nem, csak hogy a gumi őt semmiben nem gátolja. Magyarul nincsenek olyan problémák, hogy lelankad, nem tud elélvezni vagy nehezen tud benne elélvezni. Erre gondoltam.

2016. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En azert megfontolnam a fogamzasgatlot. Hatha gumi nelkul megoldodik a helyzet.
2016. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!