Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azért nem áll fel neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem áll fel neki, mert nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

A barátom utoljára vagy három hete tudott bennem elmenni, azóta többször próbálkoztunk, de behatolás után nem sokkal lelankad neki. És utána csak akkor áll fel neki újra ha magát simogatja és az utóbbi időben el is juttatja magát a csúcsra. Nekem ez nagyon megalázó, hogy a pasim, mikor ott vagyok neki én is, a saját kezét választja. :( Nem történt vele semmi trauma, sőt a legjobb éjszakánk az volt, mikor utoljára elment bennem.

Próbálkoztam szájjal, vagy hogy én simogatom neki (hátha merev lesz annyira hogy behatolhasson) de nem jön össze.

Csak ha magának csinálja.

Már nem tudom leplezni a csalódottságomat sem, és kétségek között vagyok hogy ez mitől lehet :(

Szerintetek?


2016. jan. 1. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak meleg nyugi. Te vagy az alibi. :)
2016. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2016. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Dehogy meleg. Rengeteg oka lehet, de az o fejeben van a gond, nem benned.
2016. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A merevedes meg szerelem se kell.
2016. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már-már kórosan hozzászokott a masztihoz.
2016. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Szar gumiban szexelni, ennyi! Nincs elég inger.
2016. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A szerelemnek ehhez semmi köze.

Szerintem túl sokat maszturbál. Jobb lenne, ha saját maga helyett veled foglalkozna, illetve hagyná, hogy te foglalkozz vele...

Vagy a másik dolog, hogy nem a szerelem, vagy nem csak az, hanem a vágy múlott el. Márpedig vágy nélkül hiába szeretsz valakit, nem fog működni a szex. De inkább az elsőre tippelnék a leírásod alapján.

2016. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem szed valami gyogyszert?Annak is lehet mellekhatasa. A gumis felvetessel is egyetertek. Hasznaltok ovszert?Mert pl nalunk az okozott ilyet..egyszeruen volt ,hogy nem erzett benne semmit..

De akar munkahelyi gondok vagy egyeb miatti stressz is lehet a kivalto tenyezo.

Probalj vele beszelni rola,de csak ovatosan mert szerintem magaban o is orlodik ez miatt..a ferfiakat nagyon megviselo, ha cserben hagyja a kispajtas..

2016. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tény hogy sokáig nem volt barátnője és elég sokat masztizott már. Magának nagyon hevesen veri, és el is megy tőle :(

Mit csináljak így? Nem hittem volna, hogy ezt mondom valaha, de nincs is kedvem már a szeretkezéshez. Hiszen már tudom mi lesz belőle :(

2016. jan. 1. 20:08
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, gumival csináljuk, és ő nagyon szeretné nélküle. Viszont olyan gyakran még nem csináljuk hogy érdemes lenne tabit szednem. Pláne hogy ilyen problémáink vannak :(
2016. jan. 1. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!