Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok ki szokott rámászni kire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki szokott rámászni kire?

Figyelt kérdés
Fiuk ti szoktatok rámászni a barátnőtökre hogy szexelni akartok vagy inkább a barátnőtök? Én a barátnőmmel 1 éve vagyok együtt és szinte mindig csak én kezdeményezek ő soha. Ez normális? 22/f
2015. dec. 31. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális, hogy mindig te kezdeményezel. Ülj le és beszélj vele, hogy miért van ez.


24/N

2015. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyes volt míg volt: hol én nyomtam a falhoz, közben súgtam neki: "Nem tudok ellenállni neked! Őrülten kívánlak... akarlak, most!", de volt, hogy ő jött oda spontán, s már csomagolt is ki lent, és... nem álltunk meg itt. :)


De szerintem kb. ez a normális egy kapcsolatban, feltéve ha mind a ketten odavagytok a másikért! ;)

2015. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor melyikünk. De pl. volt barátnőmmel, nagyon sokszor úgy ment hogy, elkezdtünk csókolózni, én izgattam közben, így húzott mindig az ágyba. :) Nagyon hamar be tudott gerjedni, nedvesedni.
2015. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van, mert velem csal állandóan, én pedig - veled ellentétben - megadom neki, amire vágyik.
2015. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ennek összhangban kellene lenni,nem feltétlenül "előírás"hogy a férfi kezdeményezzen.Ez már a múlté szerintem, a nemi szerepek közötti éles vonalak elhalványodtak már.
2015. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oda-vissza
2015. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális? - az attol fugg


Amikor kezdemenyezel es elkezditek, akkor o beindul? Odaado, odafigyel, kenyeztet, nyogdecsel, vagy csak hagyja magat es fekszik mint egy darab fa?


Nem mindegy ugyanis!


Ha imad veled sexelni csak o sose kezdemenyez mert ki tudja miert, akkor azon lehet valtoztatni. Beszelsz vele, megkered, hogy legyen kicsit figyelmesebb mert neked ez jol esne, ha neha szettart p.naval varna otthon, mittomen...


De ha azert ilyen passziv mert mar nem szeret, nem izgatod ugy fel, frigid, akkor egeszen mas a baba fekvese.


Mi 9 eve vagyunk egyutt. Hol en, hol o kezdemenyez. Van hogy romantikus puszilgatasokbol lesz egy hatalmas orgia, van hogy allatok modjara "most ba$$zal meg" felkialtas torkollik ordenare dugasba.


Mindegy hogy mit es hogyan csinaljatok, a LENYEG, hogy amit/ahogy csinaljatok MINDKET felnek megfelelo legyen.

Ha neked valami nem tettszik (itt az hogy o nem kezdemenyez) akkor tessek a masikkal beszelni!!! Mi nem tudjuk ezt neked megoldani, de ha szenvedsz egy kapcsolatban, meg ugy is, hogy ez lehet hogy csak aprosagnak tunik, az nem jo!

2015. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Változó. Sokszor ő próbálkozik be, viszont sokszor én mászom rá. 20/L
2016. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!