Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tart a szex nálatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart a szex nálatok?

Figyelt kérdés

Az előjátékot most ne számoljuk. Csak a behatolás után.


Az jónak számít ha viszonylag hosszú (nagyon jó) előjáték után 10-max15 percig bírom, és elélvezek?

Megvan a rendszeres szex, szóval az sem lehet a gond hogy hiányom lenne.. de ennél többet nehezen bírok, mert elélvezek.

Szerencsére többlövetű vagyok, így 3-4 menet is összejöhet, de nem vagyok elégedett azzal hogy kb 10 percig bírom csak benn.


Egy állandó partnerem van, vele ez 95%-ban elég ahhoz hogy ő is elmenjen, de volt a közelmúltban 1-2 alkalmi kapcsolatom ahol nem voltam elég.

Itt a neten mindenki 30-50perc-másfél órákról írogat.. abba hány orgazmus fér bele nekik, mert ahogy írják az alapján az egy aktus másfél óra elképzelhetetlen a számomra....


2015. dec. 22. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki órákig bírja. Én 1x 1 óra 20 percig húztam, meglehet csinálni csak nincs rá annyi időm :D
2015. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Másfél órának nem kell lennie. De a húsz perc se jó. Az hogy épp ki tudod elégíteni az nem egy túl nagy szám. Minél tovább tudod húzni annál nagyobb lesz a végén az orgazmusa.


45 perc

2015. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Coelho megmondta, 11 perc. :D
2015. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nudli vagy az exemmel a max 3óráig bírta. Én veled szóba sem állnék.
2015. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére sikerült megtanulnom késleltetni! De ezt sem lehet a végtelenségig.Mert könnyen áteshet az ember a ló túloldalára! Így nekem kb. egy órára sikerült nyújtanom egy aktust.
2015. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk a szex előjátékot nem számítva 30-40 percig tart és így mindketten el tudunk élvezni és a barátom is többlövetű :D
2015. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jovanotti16 válasza:
4 óra
2015. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez partner függő, de mielőtt nagyon belevágok válasszuk külön az elélvezés és az ejakulációt. Ugyan a többségnél egybefolyik, de nem feltétlenül jár együtt a két folyamat, azaz nem minden elélvezésnél kell szükségszerűen ejakulálnod is.


Az orgazmusaimat jól kontrollálom, akkor élvezek el nagyjából amikor akarok. Mivel multiorgazmusos vagyok (amíg nem spriccelek, addig nem kókad le és bármennyiszer tudok élvezni), ezért manapság már nincs jelentősége mennyi idő alatt élvezek el, ugyanis az első elélvezés után jöhet a második, harmadik stb. Egy menetben átlag 5-6x elmegyek, mire befejezem ejakulációval is, ez 1-1,5 óra. Persze tud kevesebb is lenni, mint írtam van választásom, akár az első élvezésnél tudok spriccelni is, de abban nincs meg az az extázis, mint amikor sok után megyek el úgy.


Az utolsó spriccelős élvezés után még tudok pár percig dugni, de az már nem esik annyira jól, maximum azért csinálom, hogy ha a partnerem a végén közel volt ő is elélvezzen még egyszer.


Ha van még kérdés írj :)

28/F

2015. dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!