Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri örömlánnyal letudni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri örömlánnyal letudni az elsőt?

Figyelt kérdés

Kérdésem főként azokhoz szól,akik ily módon estek át a tűzkeresztségen. Érdemes túlesni a dolgon egy fizetős hölggyel,vagy tartogassam egy barátnőnek,aki talán sosem jön el.


Rákerestem erre,de ilyen kérdést nem találtam,ezért tettem fel.


2015. dec. 31. 15:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Talan azert nem fog baratnod lenni,mert nincs onbizalmad.Legyen!Nem azt mondom,hogy legyel bekepzelt hanem ha csunya vagy,ha nem ultesd magadba azt,hogy jol nezel ki.Hidd el nem sokara lesz baratnod.De kerdesedre valaszolva szerintem nem eri meg.Butasag ami csak buta embereknek valo.Varj egy kicsit.Nehogy azt hidd,hogy a baratno egybol az oledbe fog hullani igen is tegyel erte,epitsd fel a 'tonyodat' vagy na erted mire gondolok:D Sok sikert,remelem lesz baratnod akivel normalisan,nyugodtan el tudjatok vesziteni.

16 eves vagyok

2016. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mindjárt vagyok,mégis mi az Istenre várjak? Elfogadtam,hogy lejárt az időm párkeresés tekintetében.
2016. jan. 1. 12:45
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem jön össze, akkor Menj el.
2016. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
#11 Baromság. Attól, hogy egy csúnya ember azt hiszi magáról, hogy jól néz ki, még csúnya marad, és ugyanúgy nem fog kelleni a nőknek.
2016. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nyugi van kérdező. Egy hatalmas nyomás alatt vagy amit a társadalom helyezett rád, mert neked profi b***szógépnek kell lenned már születésed óta. Ha egy csak még 20 felett is szűz, azt körbe ugrálják. Srácként mindegy mennyi idős vagy, szűzként kb a leprásokjal vagy egyszinten. Az ide irogató lánykák persze bősten irogatják a fasságaikat miközben gondolom esélyt se adtak neked korábban. Persze úgy könnyű ugatni, hogy jóformán semmit nem tesznek a szexért, mig neked mindig melóval jár hozzá jutni. Ezé után Nehogy már még számon kérjétek szerencsétlent, higy ptostizni akar. Aztán persze ha kiderülne hogy sose dugott még, szóba sem állnátok vele ne ti nem vagytok tanító nénik.

Kérdező más történelmi korban apád maximum 16 éves korodban már rég elvitt volna beavatni.

2016. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Na,az jobb lett volna. Most nem stresszelnék a terhem miatt.
2016. jan. 1. 13:32
 17/22 anonim ***** válasza:
Persze sok előnye volt, de azért azt se várhatod el, hogy a csajok az öledbe hullanak és majd valaki kézenfogva elvisz dugni egyet.
2016. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyértelmű. Nem is várom el,hogy így történjen.
2016. jan. 1. 14:46
 19/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok.
2016. jan. 2. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!