Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti mennyire lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire lennétek benne egy ilyen dologban?

Figyelt kérdés
Ha a baratnotok azt kérne tőletek, hogy hetente egy, két alkalommal szeretne megdugni titeket. Persze az alap szex maradna az alap felállásban, csak a lányt nagyon izgatja ez a dolog. :-P

2015. dec. 31. 14:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

utolsó, én nem várom el. ha osszejönnék valakivel és nem szeretné, akkor nem erőltetném. csak egy kérdés volt.


hát nem jönnék össze veled, ha már úgy indítunk, hogy elvárás. (pedig én szeretem lenyelni)

2015. dec. 31. 16:08
 22/30 anonim ***** válasza:
benne lennék simán
2015. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Soha. Nekem volt már belső aranyér gyűrűzésem 2-szer is. Piszkosul kellemetlen és fáj is. Az én seggemet, ne akarja birizgálni a párom. :D
2015. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Abba még belemennék, hogy az ujját a seggembe dugja. De egy hatalmas dildót kizárt dolog, hogy megengednék.
2015. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen benne volnék, sőt, bolond lennék ilyet kihagyni! :) Eleve nagyon izgató dolog már önmagában is az, hogy ennyire nyitottak vagyunk egymás felé. Persze ehhez egy harmonikus kapcsolat kell, ne első éjszakás ötlet legyen. :)


Minkét részről kellemes bizalmas érzés lehet az, hogy te megosztod velem a vágyad, én pedig vágyom rá hogy együtt megvalósítsuk. :)


Nekünk fiúknak ott a prosztata is, ami óriási gyönyört adhat masszírozás hatására, vagy akár dugás közben is. :) De eleve kellemes érzettel töltene el az is, hogy a befogadó fél lehetek nálad. Szóval nagyon kipróbálnám, ilyen nyitott leányzóra vágyok páromnak. :)


Kedves kérdező, te/ti milyen idősek vagytok, kíváncsi vagyok hány évesen jött elő ez a kellemes vágyad. :)

2015. dec. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
köztünk megszokott dolog,bár én biszex vagyok...
2016. jan. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hány ilyen nő van még, akit ez izgat ?!
2016. jan. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen kipróbálnám, hogy milyen az, amikor egy csaj dug meg strap-on-nal. 29F
2016. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Az a lány, aki kiprobálná ezt, de nincs kivel, írjon nekemgyorssn
2016. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Én simán benne lennék. NAgyon izgat a dolog,még nem próbálhattam ki,emrt barátnőm nem merem megkérni. Majd célozgatok rá valahogy... Esetleg tippek? :) 18/F
2016. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!