Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció alatti szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatti szex? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés
Nagyon sok volt a vér? Élvezhető?

2015. dec. 29. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemhogy valaki, de szerintem 100/90 pár csinálja olyankor. Sokkal élvezhetőbb, vér van bőven, attól függ melyik napon vagy, és egy rossz törülközőt ha magatok alá tesztek nem lesz semmi baj.
2015. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyire. Én akkor kívánom a legjobban. Annyi van, hogy érdemes kádban csinálni. Személy szerint nem szoktam olyankor a tampont bent hagyni, hadd legyen minden véres. Majd lezuhanyzunk utána.


24/N

2015. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt benne részem egyszer.. Mind a ketten élveztük és semmivel nem rosszabb!
2015. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pasi szemmel mondom ha van egy cseppnyi esze a pasinak akkor felfogja, hogy a párja/szexpartnere az nő és a nők néha menstruálnak. ha már egyszer belemegy a "játékba" akkor ne magyarázzon utána, és ha ezen túlteszi magát akkor simán élvezhető is..mind2 félnek
2015. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jo. Én olyankor sokkal inkább szeretem kinyalni is a bnömet.
2015. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En imadom olyankor a szexet.
2015. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én minden exemmel voltam úgy együtt, hogy megvolt neki. Számomra semmi kivetnivaló nincs benne.
2015. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezek szerint többen is kipróbálták.. sajnos távolság miatt ritkán látjuk egymást a barátommal és nem lenne jó ha még akkor se tudnánk szeretkezni.. nem tudom hogy álljak hozzá :) :(
2015. dec. 29. 16:37
 9/11 anonim ***** válasza:
soft tamponnal nem lesz semmi véres, mi attól független csináljuk, hogy megvan vagy nem
2015. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi csináltuk, többször is. Bár én kivettem a tampont, intéztem egy gyors zuhanyt és mehet. Annyi, hogy ilyenkor nem engedtem neki, hogy orálisan izgasson. 20L jah és gumiztunk
2015. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!