Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a haverjaimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a haverjaimat, ha egy cigány csajjal járok össze?

Figyelt kérdés
A csaj normális, tiszta, szexuálisan full odaadó, kegyetlenül ki tud csavarni. Nem akarom feleségül venni, és ezt ő is tudja. A szülei se érdekelnek, csak összejárunk, mert jó. De spanok folyton oltogatnak, hogy milyen szar már, hogy cigány csajjal járok. Mi a rossz ebben?

2015. dec. 29. 11:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

Én is cigány vagyok, és nagyon utálom, ha úgy kezelnek, mintha most jöttem volna egy putriból. Azért, mert valaki cigány, még nem kell egy utolsó kis k.urvának tartani. Nem vagyok büdös, nem lopok, ugyanolyan normális csaj vagyok, mint a többi. A haverjaidnak mond meg, hogy nem kell cigányozni, a barátnőd is egy normális lány.

21/L

2015. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
mert s###fejek a haverjaid.
2015. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

Utálom az általánosítást.

Én egyszer ezt hallottam : 2 féle cigány van; a cigány, és a mocskos cigány.

Az első, amelyik normális, jó életet él, és olyan mint akármelyik más ember, és sok cigány család hű a cigány hagyományokhoz is.


És az utóbbi - ők keresik a bajt, beszólogatnak az utcán, és ezekkel általánosítják a normálisakat. Ami baj.


Én nem vagyok cigány, de sok normális cigányt ismerek akik büszkék arra amik, és olyanok mint bármely más ember.

A cigány alapban egy normális nép, és nagyon tisztelettudók, csak sajnos nem mindenki.

2015. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha a hverjaid nem veszik figyelembe, hogy neked jó vele lenni, akkor azok nem igazi haverok/barátok.
2015. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
haverjaid *
2015. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet a haverjaidnak voltak negatív tapasztalatai a cigányokkal kapcsolatban, amit nem nehéz megtapasztalni manapság. Beszéld meg velük, hogy mi zavarja őket és végül döntsd el, hogy igazuk van-e vagy sem.
2015. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
na most kivetelesen kellemeset csalodtam. a legtobb komment normalis v.leg ok mar talalkoztak a rendesebik felevel a ciganysagnak. a nevukben is koszonom. a valaszom ne azzal foglalkozz mas mit mond ha te jol erzed magad a csajjal elvezzetek amig csak tudjatok. es mi van ha felesegul is venned? a te eleted te dontesed. egy.kent nem te lennel az eggyetlen aki cigany csajjal kotne ossze az eletet. csak hajra!!!
2015. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert folyton lenyúlja a tárcájukat
2016. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 tomi35 ***** válasza:
Igen, a múltkor is buli volt nálam, meghivtam a felettünk lakó cigánylányt is akivel közeli jó viszonyt ápoltam.Tiszta, kultúrált,sosem volt semmi jele, hogy valami nem stimmelne vele.Bemutattam a haveroknak, elfogadták, hamar beilleszkedett.Aztán hajnalban lelépett.Reggel többen jelezték, hogy eltünt a pénzük, telefonjuk.Szerencsére senki nem csinált nagy ügyet a dologból, de elég kinos volt.Én őrá gyanakszom és a többiek is.Ez előitélet?
2016. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
kedves utolso! miert nem kerdezted te meg a lanyt? es nem ez nem eloitelet es ha tenyleg o volt a tolvaj legalabb kiismerted. de jobb lett volna rogton tisztazni vele a dolgot akkor abban a pillanatban. ha tenyleg olyan gyorsan beilleszkedett!!!
2016. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!