Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki nem ronda,18 felett van és még szűz? Vagy ez csak álom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 16:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én ismerek,irtó szexi nagyon jó humora van és még egy barátnője se volt!El se tudom hinni ez hogy lehetséges igazi főnyeremény pasi!:D
2015. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jajj 21-es, ne fényezz. :$
2015. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolat celjabol talalkoztam valakivel, aki huszonevesen szuz meg. Nem zavart volna, hogy szuz, mert en is az vagyok meg. De olyan hihetetlen nyuszi volt, szinte remegett a kozelemben, es csak azert, mert szoba alltam vele, mar arrol beszelt, hogy en vagyok az igazi, meg szerelmes belem stb. Tisztan elmondtam neki, hogy nekem csak szex kell, ugyhogy megmondtam normalisan, hogy nem erdekel a dolog a tovabbiakban, onnantol kezdve pedig en voltam a bunko, aki osszetorte a kicsi szivet... :) meg ugy altalaban az osszes no. Szerintem tobbe nem kezdek szuz pasival, mert ilyen korban mar hihetetlenul lelki betegek, es imadjak a masikat hibaztatni, amiert nekik nem jon ossze az elet. Ez kicsit sem vonzo, ugyhogy szedjetek magatokra nemi onbizalmat, 20 feletti szuz sracok, vagy olyan lannyal ismerkedjetek, aki beletek van zugva amugy is. Tisztelet a kivetelnek, ez csak az en rossz tapasztalatom. :)


23/L

2015. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Vannak :) Vagy legalábbis egy ilyen volt :D


Azok, akik kicsit félénkebbek, vagy nem olyan az önbizalmuk, könnyebben maradnak ki a fiatalkori csajozásból, és utána meg már csak az önbizalomhiány is elég magában, hogy visszatartsa az embert, még akkor is, ha lenne esélye.

Pedig nem kell félni, a lényeg a bátorság és a határozottság :)

2015. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam rondának 21 éves vagyok és szűz.
2015. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!