Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Love.hun ti is ezt tapasztaltá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hun ti is ezt tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Ráírok egy csajra és vissza se ír. Kérek album hozzáférést a +18as képeihez nem engedi. Udvariasan írtam, szerintem ronda se vagyok, mert volt több éves meg pár napos kapcsolatom is. Az a weboldal az unatkozó kanos pasik gyűjtőhelye akik csajnak adják ki magukat? A +18as albumom meg hetente szeretné megnézni újabb homokos, pedig hetero vagyok.

A hab a tortán, ha meg egy csaj vissza ír, akkor "közli az árlistát" és még ő sértődik meg, ha elküldöm a sarokra!



2015. dec. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhol ez megy... legalábbis én így tapasztaltam, bár nem vagyok egy Adonisz, szent igaz
2015. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt tapasztaltam, de nem csak itt, hanem mindenhol.

100-ból jó ha egy küld egyáltalán választ, az is nemleges. Próbaképpen kifejezetten csúnya és/vagy idősebb lányokra is ráírtam és azoknál is ez a helyzet, ezek szerintem mind a herceget várják fehér lovon, de nagyon el vannak tévedve, pedig azt gondolná az ember, hogy 30 felett benő a feje lágyuk.

2015. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még régebben fent voltam azon az oldalon. Akkor még nem volt ilyen. Bár nem tagadom nekem is kb millióból csak egy kettő írt vissza. S a leendő szerelmem is ott találtam meg. Azért ilyen +18as fotók nem igazán voltak fent de látszik pontosa hogy hova süljednek az emberek. Az érzelmek helyett csak a szex meg a kaland megy mindenhol. Teljesen kihalnak a romantikák? A bókok? Egyáltalán ismerik még azt a szót hogy udvarlás/udvarló...?
2015. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meguntam. Csináltam egy második reget, ahol kollégám alfa rómeójával pózolok, és csak minimális infót adok ki, a bemutatkozásom meg enyhèn szólva is fellengzős, beképzelt suttyóra vall.

Ha hiszed, ha nem, nemhogy válaszoltak, hanem a nők írtak rám.


Az udvarias, érdeklődő önmagam, aki valójàban vagyok a másik reggel egy olyan profilképpel, ahol egy kölyökkutyát tartok a kezemben meg 200+ küldött levél, semmi válasz.


A megjátszott gazdag taplóra meg ugranak tizessével a nők.


Erről ennyit.

2015. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Furcsa, mert szinte összes fényképemen autómmal vagy motorommal vagyok.

Igen már akkor volt 100Le feletti motorom, mikor még jogsi se lehetett rá...


Akkor a bemutatkozást írjam át suttyósra és a normális kép helyet olyat tegyek ki, ahol épp füstől mögöttem a gumi? :D

2015. dec. 27. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Én régen Badoo-n jártam úgy, ráírtam egy nőre hogy szívesen birkóznék vele egyet. (olyan jó nagy csöcsös-faros 35-ös nő volt.) Vissza is írt. Kérdezte hogy hány cm-es a pennám. :) Vissza akartam neki írni, de akkor láttam hogy kapcsolatban van, ráadásul, tőlünk 20 km-re lakik. Nem akartam hogy emiatt átrendezze valaki az arcomat. :D Hagytam is a fenébe.

Nem voltam elég körültekintő, mert nem olvastam el az adatlapját, csak a képet néztem. :D

2015. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!